Zostań Rewolwerowcem | Wiele Lokalizacji

Warszawa, Poznań, Chorzów, Łódź, Kielce, Katowice, Łódź (okolice miast)
1 os.

159,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
159,99 zł

Poczuj smak dzikiego zachodu trzymając w rękach prawdziwego Colta!


Wsłuchaj się w odgłos wystrzałów i poczuj zapach prochu niczym Gary Cooper w filmie “W samo południe”. Profesjonalny instruktor opowie Ci o technikach strzelania, bezpieczeństwie i pokaże jak celnie oddawać strzały. Strzelanie rozpoczyna się od 20 strzałów z rewolweru 5,6 mm. Kolejne 20 strzałów to już broń o kalibrze 9 mm ze standardową amunicją. Ostatnie 10 strzałów oddaje się również z rewolweru o kalibrze 9 mm, ale używając amunicji .357 Magnum o 2-3 krotnie większej energii! To nietypowe przeżycie to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych emocji. Niezależnie od tego, czy Twoim idolem zawsze był John Wayne czy też Clint Eastwood - teraz poczujesz siłę Magnum!

Prezent obejmuje:

  • Tarczę, broń oraz opiekę profesjonalnego instruktora,
  • 20 naboi kalibru 5,6 mm,
  • 20 naboi kalibru 9 mm
  • 10 naboi kalibru 357 Magnum.

Z doświadczenia wiemy jak ciężko wymyślić ciekawy prezent dla mężczyzny. Jeżeli wena jak na złość Cię opuściła, to nie martw się, pomożemy Ci! Jako eksperci od podarunków wiemy, że przeżycie to genialny podarunek. Nie tylko sprawia radość, lecz także zapewnia miłe i trwałe wspomnienia. Zostań Rewolwerowcem to niebanalny prezent dla dziadka, taty, syna oraz każdego członka rodziny, który zawsze chciał nauczyć się strzelać. To także świetny pomysł na podarunek na Gwiazdkę, walentynki, Dzień Dziadka, czy też mikołajki lub urodziny. Idź z duchem czasu, podaruj pakiet prezentowy i zamień marzenia na wspomnienia.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 8
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Chorzów, Łódź, Kielce, Katowice, Łódź (okolice miast)

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji. .


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.