(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Wrocław (okolice)


Oława
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Marzysz o niezwykłej przygodzie na strzelnicy? Nie wiesz jaka broń będzie najlepiej do Ciebie pasować? Skorzystaj z Ekstremalnego Doświadczenia Strzeleckiego i poznaj różne rodzaje broni podczas jednej wizyty na strzelnicy. Podczas przeżycia będziesz miał okazję strzelać z AR 15, AK 47, Glocka 17 i strzelby pump action. Nad bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony instruktor, który wytłumaczy również podstawy obsługi każdej z broni. Tobie nie pozostaje nic innego, jak chwycić broń i dokładnie przymierzyć. Baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wizytę na strzelnicy i strzelanie z broni palnej, dla jednej osoby.

Z jakich broni będę strzelać?
Podczas pobytu na strzelnicy będziesz strzelać z: AR-15, AK 47 i strzelby Pump Action (z każdej broni 5 strzałów) oraz z pistoletu Glock 17 (10 strzałów).

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa około 60 minut.

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Oława sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Ojca, prezent na urodziny, prezent dla mężczyzny

Szukasz ciekawego przeżycia, które zaskoczy bliską Ci osobę? Nie wiesz jaki prezent dla fana militariów wybrać? Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie, czyli wizyta na strzelnicy i strzelanie z czterech różnych rodzajów broni to niezwykła przygoda, która znakomicie sprawdza się w roli świątecznego podarunku dla mężczyzny. Voucher na strzelnicę w okolicach Wrocławia to znakomity pomysł na prezent i dla kobiety, i dla mężczyzny. Sposobność, by aktywnie odpocząć i się odstresować to świetny i niedrogi upominek na każdą okazję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oława

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie.

Czas trwania

ok. 60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia 5 strzałów z AR 15, 5 strzałów z AK47, 10 strzałów z pistoletu Glock 17 5 strzałów ze strzelby pump action i opiekę wykwalifikowanego instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ds Delta Shooting-Strzelnica Kaliber

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Piotr F.

Zdecydowanie polecam; jedna z niewielu okazji aby bez zezwolenia postrzelać z prawdziwej długej broni; niesamowite emocje jakich nie da coś innego. Na pewno wybiorę się jeszcze nie jeden raz.

Zobacz inne propozycje