Poznaj Strzelanie z Łuku | Łeba

0.0 0 Opinie

Poznaj Strzelanie z Łuku | Łeba


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

W dzieciństwie każdy z Nas próbował stworzyć łuk z leszczyny i znalezionego gdzieś sznurka. Zabawy w Indian były nieodłącznym elementem podwórkowej kultury. Jeżeli zawsze marzyłeś, aby spróbować strzelania z prawdziwego łuku to ten prezent jest właśnie dla Ciebie! Wybierz się na strzelnicę i sprawdź swoje strzeleckie umiejętności przy użyciu dwóch rodzajów łuku - sportowego i bloczkowego. To nie są zabawki, lecz prawdziwy, profesjonalny sprzęt łuczniczy! Do twojej dyspozycji oprócz łuku i strzał będą również tarcze ustawione w odległości 12 metrów. Pod czujną opieką doświadczonego instruktora nauczysz się w jaki sposób ustawić dłonie i wycelować, aby trafić w sam środek tarczy!

Realizując Prezentu:

  • Dostaniesz możliwość przetestowania łuku sportowego i bloczkowego,
  • Oddasz strzały z odległości 12 metrów,
  • Otrzymasz wskazówki od instruktora.
Szukasz pomysłu na prezent dla mężczyzny? Strzelanie z Łuku to spełnienie marzeń z dzieciństwa każdego faceta. Jeżeli chcesz podarować idealne przeżycie na Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca to nie musisz dalej szukać. Każdy mężczyzna odpakowując świąteczny prezent na pewno się ucieszy otrzymując ten voucher.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Stanowisko łucznicze - łuk sportowy i bloczkowy, tarcza sportowa. Zapewniamy broń, tarcze oraz opiekę instruktora. Osoby niepełnoletnie strzelają w obecności rodzica lub za pisemną zgodą. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.