Szkolenie Strzeleckie dla Zaawansowanych | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Szkolenie Strzeleckie dla Zaawansowanych | Wrocław (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jesteś zafascynowany militariami? Spędzasz dużo czasu na strzelnicy, bo broń palna wywołuje u Ciebie dreszczyk adrenaliny? Chcesz poczuć się jak w filmie akcji? Jeśli tak, to poszerz swoje horyzonty i zdobądź nowe umiejętności w obsłudze broni z naszym Szkoleniem Strzeleckim dla Zaawansowanych! Masz szansę utrwalić zdobytą wiedzę i umiejętności strzeleckie, które nauczyłeś się podczas kursu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych! Wykorzystaj nabytą wiedzę w nowych warunkach otoczenia przystosowanych do działań militarnych i poznaj techniki z zakresu bojowego strzelania! Gotowy na wielkie emocje?

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Czeka Cię Szkolenie Strzeleckie dla Zaawansowanych, podczas którego nauczysz się interakcji działań taktycznych z wykorzystaniem pojazdów, prowadzenia ognia zarówno w środku, jak i na zewnątrz, elementami ewakuacji, osłony, zasadzki, ognia zaporowego, pracą w zespole i zadaniami specjalnymi. Kurs łączy działania taktyczne przy użyciu elementów pozoracji z solidną dawką stresu oraz wpływa na utrwalenie posiadanych umiejętności kursanta podczas wykonywania zadań opartych na pracy zespołowej oraz indywidualnej. Jest również syntezą różnych technik z dziedziny strzelań bojowych.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Przygotuj się na aż 7 godzin intensywnych przeżyć!

Dla kogo dedykowany jest kurs?
Kurs jest dla osób, które ukończyły dwa kursy wyszkolenia strzeleckiego pistolet, karabin dla średnio zaawansowanych oraz mają zgodę kadry instruktorskiej PROTECTAL na udział w kursie dla zaawansowanych.

Gdzie mogę zrealizować prezent?
Strzelnica znajduje się w miejscowości Nysa, najbliższej miasta to Opole (55 km), Wrocław (80 km), Katowice (150 km). Szkolenie jest na tyle unikalne, że trafiają tu klienci z całego kraju.

Szkolenie Strzeleckie dla Zaawansowanych sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek dla mężczyzny, upominek na Dzień Ojca

Szukasz prezentu dla mężczyzny, który uwielbia militaria? Chcesz zaskoczyć swojego tatę niezapomnianym upominkiem? Mamy dla Ciebie podarunek, który okaże się bezapelacyjnym strzałem w dziesiątkę dla wszystkich pasjonatów zadań bojowych! Pozwól  mężowi, ojcu lub bratu na istne szaleństwo w postaci Szkolenia Strzeleckiego dla Zaawansowanych, podczas którego pogłębią swoje umiejętności z zakresu działań taktycznych. To wymarzony upominek na urodziny, Dzień Chłopaka i Dzień Ojca!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

7 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Plan szkolenia: Szkolenie organizacyjne dotyczące zasad bezpieczeństwa na strzelnicy otwartej oraz omówienie zagadnień realizowanych podczas kursu, wydanie kursantom sprzętu potrzebnego do prowadzenia ćwiczeń, przygotowanie się do ćwiczeń, poprzez trening na rozładowanej broni, 5 ćwiczeń strzeleckich (połączenie elementów manualnych z taktycznymi w oparciu o pracę indywidualną i zespołową), ćwiczenie indywidualne podsumowujące wszystkie zagadnienia zrealizowane podczas kursu, podsumowanie kursu oraz wręczenie certyfikatów. Ilość amunicji: 9 mm – 50 szt. / 7,62 mm – 40 szt. Sprzęt: Glock 17, karabin AK, środki pozoracji, środki ochronne oczu oraz słuchu, pas, kabura, ładownica, kamizelka taktyczna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

PROTECTAL CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.