Poznaj Strzelanie (40 Strzałów) | Lublin

Nowość
0.0 0 Opinii

Poznaj Strzelanie (40 Strzałów) | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Poznaj Strzelanie (40 Strzałów), Lublin – Strzelnica LCS Lubelskie Centrum Strzeleckie

Uwielbiasz sportowe aktywności? Chcesz przetestować swoją celność i opanowanie? Poznaj Strzelanie (40 Strzałów) w Lublinie zapewni Ci chwile pełne wrażeń i świetnej zabawy! Dzięki niej możesz przetestować rozmaite pistolety, karabiny, a także strzelbę i oddać w sumie około 40 strzałów. Z pomocą doświadczonego instruktora zapoznasz się z obsługą broni lub też podszkolisz swoje umiejętności. Nie czekaj dłużej i przygotuj się na chwile pełne adrenaliny!

Poznaj Strzelanie (40 Strzałów) w Lublinie – informacje

Co zawiera prezent?
Prezent zawiera Strzelanie na strzelnicy. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa ok. 1h.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia otrzymasz 200 zł, które pozwala na oddanie ok. 40 strzałów ze strzelby, pistoletów i karabinów dostępnych w ofercie, oraz zapewnia sprzęt ochronny i opiekę instruktora.

Poznaj Strzelanie (40 Strzałów) – Voucher na prezent

Poznaj Strzelanie w Strzelnicy LCS w Lublinie to gwarancja świetnej rozrywki w wielkim stylu! Idealny prezent dla osób, które lubią adrenalinę i chętnie próbują nowych rzeczy. Osoba obdarowana będzie mogła oddać ok. 40 strzałów i przetestować wiele różnych rodzajów broni. Strzelba, pistolety i karabiny już czekają, aby chwycić je w dłonie! Podaruj bliskiemu niezapomniane chwile na strzelnicy i masę świetnej zabawy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 60 min

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia 200 zł do wykorzystania na strzelanie, które obejmuje ok. 40 strzałów ze strzelby, pistoletów i karabinów dostępnych w ofercie, oraz sprzęt ochronny i opiekę instruktora.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.