(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Strzelanie | Kielce

0.0 0 Opinii

Poznaj Strzelanie | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,99 zł

119,99 zł

O prezencie

Szukasz interesującego przeżycia, które zapewni Ci zastrzyk adrenaliny? Chciałbyś poznać uczucie, które towarzyszy używaniu ostrej amunicji? Zapraszamy na Strzelnicę w Kielcach, na której odbędzie się wyjątkowe przeżycie - Poznaj Strzelanie! Wybierz się do miejsca, w którym liczy się chłodna głowa, spryt i refleks. Przekonaj się, jakie emocje towarzyszą strzelaniu do celu. Oczywiście podczas całego przeżycia będzie towarzyszył Ci profesjonalny instruktor, który zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz… dobrą zabawę! Dowiedz się, jak strzelać, by trafiać w sam środek tarczy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wizytę na strzelnicy, dla jednej osoby.

Z jakiej broni będę strzelać?
Podczas przeżycia, oddasz strzały z broni kal.22 LR/5.6 mm (boczny zapłon) oraz z kal. 9 mm Luger. Z obydwu broni oddasz po 15 strzałów.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przygoda na strzelnicy potrwa około 45 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika przeżycia?
Strzelanie na strzelnicy jest dostępne dla osób, które mają minimum 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich jest wymagana zgoda opiekuna prawnego.

Poznaj Strzelanie | Kielce sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla mężczyzny, prezent urodzinowy

Potrzebujesz ciekawego podarunku dla faceta? Nie wiesz co można wybrać jako upominek dla singla lub singielki? Strzelnica w Kielcach oferuje niezwykłe przeżycie - Poznaj Strzelanie, które z pewnością sprawdzi się na wiele różnych okazji, takich jak imieniny, Święta Bożego Narodzenia, czy rocznica związku. Voucher na strzelnicę to wspaniały pomysł na prezent, który gwarantuje emocje - zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie! Wybierz niezwykły prezent i podaruj bliskiej osobie wspaniałą przygodę, pełną wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Minimalny wiek uczestnika 16 lat za zgodą prawnego opiekuna. Organizator zapewnia: 15 strzałów z Broni kal.22 LR/5.6 mm (boczny zapłon), 15 strzałów z broni kal 9 mm Luger, 2 tarcze, opiekę instruktora oraz ochronę uszu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica GT6

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Anna W.

Idealny prezent, super obsługa i profesjonalny instruktaż. Na pewno wrócę ponownie

Zobacz inne propozycje