Strzelanie z Kuszy | Wałbrzych | Jelenia Góra

0.0 0 Opinii

Strzelanie z Kuszy | Wałbrzych | Jelenia Góra


Wałbrzych
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

Chcesz spędzić wolny czas w niebanalny sposób? Łakniesz nowych wrażeń i emocji? Przekonaj się na własnej skórze, jakie to niezwykłe przeżycie strzelać z kuszy! Doświadcz nowych doznań i sprawdź, jak wyglądały pola walki, kiedy nie było broni palnej. Doświadczony instruktor pokaże Ci, jak obchodzić się z kuszą i jak wiele daje ona zabawy. Przybierz odpowiednią pozycję, unieść kuszę, skup oko na tarczy i strzelaj w dziesiątkę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 20 strzałów z kuszy.

Czy zapewniony jest sprzęt ochronny oraz szkolenie?
Oczywiście! W skład prezentu wchodzą również tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania to około 1 godzina.

Czy wiesz, że…
W Polsce współczesne stowarzyszenia rycerskie, tak zwane Bractwa Rycerskie, organizują rekonstrukcję historyczne z odwzorowywaniem zwyczajów oraz realiów średniowiecza, często organizując dodatkowo konkursy strzeleckie z udziałem kusz!

Strzelanie z Kuszy sprawdzi się jako:
prezent dla męża, upominek dla taty, podarunek dla ukochanego

Chcesz podarować prezent dla męża, który da mu trochę szaleństwa i dostarczy niezapomnianych przeżyć? Szukasz upominku dla taty na Dzień Ojca, który pasjonuje się czasami średniowiecza? Strzelanie z Kuszy będzie wyjątkową niespodzianką dla twoich bliskich! Spraw, aby podarunek dla szefa nie był nudny i banalny. Podaruj Voucher, który dostarczy niezapomnianych wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wałbrzych

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 20 strzałów z kuszy. Zapewnione są również tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Firma Szkoleniowa Magnum 44

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.