(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Zdobienia Ceramiki | Bytom

0.0 0 Opinii

Warsztaty Zdobienia Ceramiki | Bytom


Bytom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Warsztaty Zdobienia Ceramiki, Bytom – Muzeum Żywej Ceramiki Bolesławiec

Warsztaty Zdobienia Ceramiki w Bytomiu to okazja, by rozwinąć kreatywność, tworząc unikatowe i własnoręcznie wykonane dzieła sztuki. Chwyć za pędzel i wykorzystaj przepiękne wzory Manufaktury Bolesławiec do ozdobienia miseczki, talerzyka lub kubka – efekt z pewnością zachwyci wszystkich! Podczas warsztatów będziesz mieć także szansę, by dowiedzieć się więcej na temat samej ceramiki. To świetny sposób na spędzenie wolnego popołudnia.

Warsztaty Zdobienia Ceramiki w Bytomiu – informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Zdobienia Ceramiki. Przeżycie przeznaczone dla jednej osoby.

Ile potrwa przeżycie?
Warsztaty potrwają 2 godziny.

Jak wyglądają warsztaty?
Warsztaty rozpoczynają się od poznania ogólnych informacji na temat ręcznie wykonywanej ceramiki. Następnie uczestnicy wybierają jedno z naczyń użytkowych (małą miskę, talerzyk lub kubek) i przechodzą do ozdabiania go metodą stempelkową, wykorzystując wzory Manufaktury Bolesławiec. W Bytomiu znajduje się oddział Manufaktury Bolesławiec.

Czy istnieje możliwość realizacji przeżycia w innym miejscu?
Tak, istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów w miejscu wskazanym przez osobę obdarowaną. Koszt dojazdu podlega indywidualnej wycenie – wymagany kontakt z organizatorem.

Warsztaty Zdobienia Ceramiki – Voucher na prezent

Warsztaty Zdobienia Ceramiki w Bytomiu to prezent, który spodoba się każdej osobie o artystycznej duszy. Nie tylko dowie się więcej na temat samej ceramiki, ale będzie mieć również okazję, by własnoręcznie ozdobić talerz, kubek czy miskę. Taki podarunek sprawdzi się z każdej okazji – urodzin, świąt czy walentynek – i zapewni wyjątkowe wspomnienia. Jeśli chcesz wybrać prezent, który połączy przyjemne z pożytecznym, warsztaty to świetna propozycja.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bytom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty rozpoczynają się od poznania ogólnych informacji na temat ręcznie wykonywanej ceramiki. Następnie uczestnicy wybierają jedno z naczyń użytkowych (małą miskę, talerzyk lub kubek) i przechodzą do ozdabiania go metodą stempelkową, wykorzystując wzory Manufaktury Bolesławiec. Istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów w miejscu wskazanym przez osobę obdarowaną. Koszt dojazdu podlega indywidualnej wycenie – wymagany kontakt z organizatorem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Muzeum Żywej Ceramiki Bolesławiec

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje