Poznaj Strzelnicę Aktywną | Łeba | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Łeba, okolice Trójmiasta
1 os.

20 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Strzelnica Aktywna jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią bawić się replikami broni. Jeżeli prawdziwa amunicja i broń są twoją pasją to musisz spróbować zabawy na Strzelnicy Aktywnej. Do twojej dyspozycji będą różne rodzaje broni ASG (karabinki snajperskie, szturmowe i broń krótka), w której używa się plastikowych kulek o średnicy 6 milimetrów. Aby uatrakcyjnić jeszcze bardziej Twój pobyt na strzelnicy oddajemy do Twojej dyspozycji ruchome tarcze! Sprawdź ile punktów zdobędziesz celując do losowo pojawiających się celów. Poczuj się niczym na Dzikim Zachodzie, gdzie najważniejszy był refleks, od którego mogło zależeć Twoje życie lub śmierć!

Szczegóły Prezentu:

  • Przetestujesz różne rodzaje broni ASG,
  • otrzymasz możliwość strzelania do ruchomych tarcz,
  • zaopiekuje się Tobą doświadczony instruktor.

Potrzebujesz prezentu dla fanatyka broni palnej, który potrafi spędzać całe dnie czytając książki militarne? Poznaj Strzelnicę Aktywną to fajny prezent dla mężczyzn, którzy uwielbiają filmy wojenne lub tematykę militarną, doskonała forma obdarowania ukochanego na święta, urodziny, czy na specjalną okazję. Wywołaj uśmiech na ustach swojego ukochanego i podaruj mu super prezent!

Miejsce realizacji

Łeba, okolice Trójmiasta

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Prezent obejmuje 1 wejście.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Strzelnica aktywna ASG - JEDEN MAGAZYNEK strzelamy do ruchomych, pojawiających się losowo celów. Zapewniamy broń, oraz opiekę instruktora. Osoby niepełnoletnie strzelają w obecności rodzica lub za pisemną zgodą. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności