Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Aleksandrów Łódzki

1 2 3 4 5 (1)
Aleksandrów Łódzki (Łódź)
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kałasznikow – na pewno zdarzyło Ci się usłyszeć o nim w piosence, zobaczyć go w grach komputerowych i filmach. Jednak strzelanie z niego to zupełnie inna bajka. Wydaje Ci się, że trafienie do celu to bułka z masłem? Spróbuj swoich sił strzelając z tego kultowego karabinu do tarczy i przekonaj się, jak rośnie poziom adrenaliny przy pociągnięciu za spust. Doświadczony instruktor przedstawi ci zasady bezpieczeństwa oraz udzieli cennych wskazówek, by prezent sprawił jak najwięcej frajdy. Gotowy na strzelanie na supernowoczesnej strzelnicy?

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • 20 strzałów z karabinu AK-47

Szukasz pomysłu na niezapomniany prezent, który dostarczy wspomnień i adrenaliny? Jeżeli potrzebny Ci jest prezent dla faceta, który lubi mocne wrażenia - Strzelanie z Karabinu Kałasznikow na bank zda egzamin! Podaruj ten nietypowy upominek dla bliskiego faceta - dla ojca na Dzień Ojca, dla chłopaka czy dla brata, i daj mu możliwość postrzelania z kultowej broni!


Miejsce realizacji

Aleksandrów Łódzki (Łódź)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: udostępnienie broni, naboje, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzelckie, opiekę instruktora. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności