JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spływ Kajakowy po Wiśle | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spływ Kajakowy po Wiśle | Warszawa

Warszawa (okolice)
1 os.

49 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
49 zł

Czas spędzić ciekawe, a przede wszystkim aktywne popołudnie bez konieczności wyjeżdżania daleko poza miasto. Gotowy na Spływ Kajakowy po Wiśle? Wybierz piękny słoneczny dzień, trasę którą chcesz pokonać i przeżyj niesamowitą przygodę! To będzie piękny, ale również różnorodny spływ w bezpośrednim sąsiedztwie naszej stolicy. W pierwszej części wyprawy, na spokojnych wodach będziesz trenować pływanie kajakiem. Kiedy znajdziesz się na wysokości Otwocka będziesz mógł podziwiać piękne rezerwaty, dzikie zwierzęta, czy ptactwo żerujące na łanach wiślanych. A kiedy dotrzesz do Warszawy i Mostu Siekierkowskiego, zaczniesz dostrzegać imponujące wieżowce i drapacze chmur. Nie zabraknie też widoku na Pałac Kultury i Nauki - tylko z nieco innej perspektywy. Sprawdź sam jak atrakcje czekają Cię podczas spływu!

Szczegóły prezentu:

  • Uczestnik ma możliwość wyboru trasy: Otwock - Warszawa lub Karczew - Warszawa,
  • Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt - kajak jednoosobowy, wiosła i kapoki, wodoszczelny pokrowiec na telefon i dokumenty,
  • Wykonawca gwarantuje dostarczenie i odbiór sprzętu,
  • Przed startem odbywa się odprawa oraz krótkie szkolenie,
  • Istnieje możliwość wzięcia udziału w zorganizowanym spływie z przewodnikiem.

Szukasz pomysłu na prezent dla miłośnika sportów wodnych? Wybierz Spływ Kajakowy po Wiśle, to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas i chce poznać stolicę z innej perspektywy! Podaruj niezapomniane przeżycie, jako prezent na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, Dzień Ojca oraz inne okazje. Świetna organizacja oraz opieka instruktora gwarantują satysfakcje obdarowanego. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy na nadchodzący sezon.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

4,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wypożyczenie kajaku jednoosobowego, z wiosłami i kapokami oraz wodoszczelnym pokrowcem na telefon i dokumenty. Wykonawca dostarcza i odbiera sprzęt. Przed każdym spływem odbywa się krótkie szkolenie. Każdy spływ kończy się pamiątkową fotografią. Możliwość wzięcia udziału w spływach zorganizowanych z przewodnikiem. Minimalny wiek uczestnika: 7 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.