Rodzinny Spływ Pontonowy Przełomem Bardzkim | Wrocław (okolice)

5.0 5 Opinie

Rodzinny Spływ Pontonowy Przełomem Bardzkim | Wrocław (okolice)


Bardo
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Przełom Bardzki z pewnością zasługuje na miano Cudu Sudetów. To miejsce, w którym Nysa Kłodzka przecina Góry Bardzkie, odsłaniają nagie skały. Zbocza gór tworzą tu dolinę o głębokości 150 metrów! Dopiero w 2010 roku powstała tu przystań, dzięki której można podziwiać piękno okolicy z pokładu łodzi, kajaka...lub pontonu. Wyrwijcie się z miasta i ruszajcie na spotkanie prawdziwej przygodzie! Załóżcie kamizelki, chwyćcie za pagaje i ruszajcie na podbój Nysy Kłodzkiej. Sprawdźcie swoje umiejętności i wytrzymałość w trakcie spływu pontonowego. Promienie słońca, rwąca rzeka i niespotykane nigdzie indziej widoki czekają na Was! Jesteście gotowi na wyzwanie Przełomu Bardzkiego?

 

Prezent obejmuje:

  • Podstawowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i pływania pontonem,
  • Wypożyczenie certyfikowanych kamizelek ratunkowych i wioseł, a w przypadku deszczu płaszczy przeciwdeszczowych,
  • Transport osób i sprzętu na miejsce startu,
  • Darmowy parking dla samochodów,
  • Możliwość zabrania ze sobą psa.

Nie masz pomysłu na fajny prezent dla przyjaciół? A może chcesz znaleźć nowe atrakcje we Wrocławiu lub okolicach? Spływ Pontonowy Przełomem Bardzkim dla Trzech Osób to recepta na dobrą zabawę na świeżym powietrzu. To pomysłowy prezent, który zapewnia miłe wspomnienia i masę radości. To genialny prezent dla każdego, kto kocha dobrą zabawę i docenia piękno przyrody. Szukasz czegoś innego? Otwórz katalog marzeń  i sprawdź nasze super prezenty!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bardo

Obowiązujący strój

Zalecany jest ubiór adekwatny do pogody (obowiązkowe buty sznurowane lub sandały do brodzenia po wodzie).

Czas trwania

2,5 - 3,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany cały rok, pod warunkiem sprzyjających warunków atmosferycznych.

Informacje dodatkowe

Obdarowani będą dołączeni do grupy. Minimalna liczba osób: 3. Na pontonie max 6 osób. Max ładowność pontonu 650 kg. Min. wiek: 3 lata. Poniżej 18 lat zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.  W grupie osób biorących udział w spływie wymagana jest co najmniej jedna osoba pełnoletnia. Nie jest wymagana umiejętność pływania. Wykonawca zapewnia sprzęt (pagaje, ponton, kamizelki ratunkowe, w przypadku deszczu płaszcze). Uczestnicy przechodzą podstawowe szkolenie z zakresu pływania pontonem i zasad bezpieczeństwa. Transport na miejsce startu spływu zapewnia wykonawca. Miejsce zbiórki – przystań w Bardzie. Maksymalny czas spływu 5 godzin.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SKI RAFT

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

FR

Super spływ! Bardzo dobry kontakt z organizatorami, również w przypadku potrzeby zmiany terminu. Świetna organizacja i doskonała przygoda. Polecam wszystkim :)

Tomasz

Dobra organizacja spływu. Polecam

ANDRZEJ KUNICKI

wszystko ok.

Dagmara Maciąg

Świetna zabawa, dużo emocji, zero nudy :) Organizacja bez zastrzeżeń :)

Wiktor

Według mnie warto się tam wybrać. Nigdy czegoś podobnego nie doświadczyłem i nie wiem za bardzo do czego to porównywać.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.