JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Windsurfing dla Dwojga | Szczecin (okolice)

Poznaj Windsurfing dla Dwojga | Szczecin (okolice)


Szczecin (okolice)
2 os.

479,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
479,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Kochacie wodę, piasek i słońce, ale nudzi Was długie wylegiwanie się na plaży? Zarówno nad morzem, jak i nad jeziorem można spędzać czas aktywnie i sprawia to dużo więcej frajdy niż leżenie na piasku. Nauczcie się podstaw windsurfingu, a zobaczycie, że nie ma piękniejszej rzeczy od pędzenia po spienionych falach. Na własnym przykładzie przekonajcie się, że windsurfing to nie tylko sport, ale styl życia. Wysokich fal!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 2-godzinne szkolenie dla 2 osób z instruktorem z podstaw windsurfingu.

Jak przebiega realizacja?

Na samym początku zajęć, uczestnicy zapoznają się ze sprzętem, podstawowymi zasadami bezpieczeństwa oraz sposobami poruszania się na desce z żaglem. Następnie odbędzie się część praktyczna szkolenia: ćwiczenie w wodzie prawidłowej pozycji na desce, sterowanie pędnikiem i próby płynięcia różnymi kursami względem wiatru. Podczas praktycznych ćwiczeń instruktor przekazuje niezbędną teorię.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Osoby przystępujące do kursu windsurfingu powinny umieć pływać. Szkolenia odbywają się generalnie na płytkim akwenie i nawet osoby słabo pływające nie mają problemów, ale zdarza się że czasami wypłyną na głębszą wodę.

Prezent "Poznaj Windsurfing dla Dwojga" sprawdzi się jako:

podarunek dla przyjaciół, prezent na święta, prezent dla pary.

Czy wiesz, jak wybrać oryginalny prezent ślubny? Najpierw zastanów się jaką pasją chcesz zarazić młodą parę, a potem wręcz im podarek, który do tego doprowadzi. Poznaj Windsurfing dla Dwojga to zarówno wymarzony prezent na rocznicę, jak i na ślub – bo połączy zakochanych kolejnym węzłem – węzłem wspólnej fascynacji tym pięknym sportem. Nie zastanawiaj się dłużej i wręcz niezwykły voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Cena kursu zawiera cały niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktora. Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z windsurfingiem. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Sezon trwa od 15 czerwca do 15 września każdego roku.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.