Spływ Kajakowy po Wiśle dla Czterech Osób | Warszawa

0.0 0 Opinie

Spływ Kajakowy po Wiśle dla Czterech Osób | Warszawa


Warszawa (okolice)
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,99 zł

279,99 zł

O prezencie

Piękne widoki, zapierająca dech natura oraz panorama Warszawy z nowej perspektywy... To musi być Spływ Kajakowy po Wiśle dla Czterech Osób! Wybierzcie trasę, którą chcecie pokonać i przekonajcie się, jak wyjątkowym przeżyciem może stać się odkrywanie Warszawy na nowo! Delikatny nurt wody pozwoli Wam oderwać myśli od codziennych spraw, a wspaniały krajobraz sprawi, że już nigdy nie spojrzycie na stolicę tak samo! Gotowi na wodną przygodę?

Co obejmuje przeżycie?
Prezent obejmuje spływ kajakowy po Wiśle z możliwością wyboru trasy:

Karczew - Warszawa, Wawer - Srodmieście, Śródmieście - Modlin, Śródmieście - Młociny

Czy zapewniony jest sprzęt oraz szkolenie?
Oczywiście! W skład prezentu wchodzą dwa kajaki dwuosobowe, wiosła, kapoki, wodoszczelny pokrowiec na telefon i dokumenty oraz krótkie szkolenie przed startem.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania zależy od wybranej trasy. 

Spływ Kajakiem po Wiśle dla Czterech Osób sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek na święta, upominek na imieniny.

Szukasz wyjątkowego prezentu na urodziny? Nie masz pomysłu na podarunek na święta? Spływ Kajakiem po Wiśle dla Czterech Osób będzie idealnym prezentem dla każdego miłośnika przygód i dobrej zabawy. Jeśli jeszcze nie masz upominku na imieniny dla bliskiej Ci osoby, Voucher będzie oryginalnym pomysłem. Podaruj radość bliskim i spraw, by uśmiech na długo pozostał na ich twarzach!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranej trasy spływu.

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wypożyczenie dwóch kajaków dwuosobowych, z wiosłami i kapokami oraz wodoszczelnym pokrowcem na telefon i dokumenty.  Przed każdym spływem odbywa się krótkie szkolenie. Każdy spływ kończy się pamiątkową fotografią. Możliwość wzięcia udziału w spływach zorganizowanych z przewodnikiem. Min.wiek: 7 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

kajak W stolicy

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.