eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Windsurfing | Świnoujście

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Poznaj Windsurfing | Świnoujście


Świnoujście
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,99 zł

359,99 zł

O prezencie

Chcesz rozpocząć przygodę z jednym z najpiękniejszych sportów wodnych? Windsurfing jest stosunkowo młodą dyscypliną, która zrodziła się z pasji grupy młodych ludzi. Teraz i Ty masz okazję nauczyć się tej niesamowitej sztuki rodem z Kalifornii – sztuki, która podbiła serca pozytywnie zakręconych osób na całym świecie. Opanuj podstawy prowadzenia deski w wodzie i łapania wiatru w żagiel. Może już w najbliższe wakacje zaczniesz polowanie na największe fale? Dołącz do grona windsurferów już dziś!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 2-godzinne, indywidualne szkolenie z instruktorem z podstaw windsurfingu.

Jak przebiega realizacja?
Na samym początku zajęć, uczestnik zapozna się ze sprzętem, podstawowymi zasadami bezpieczeństwa oraz sposobami poruszania się na desce z żaglem. Następnie odbędzie się część praktyczna szkolenia: ćwiczenie w wodzie prawidłowej pozycji na desce, sterowanie pędnikiem i próby płynięcia różnymi kursami względem wiatru. Podczas praktycznych ćwiczeń instruktor przekazuje niezbędną teorię.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?
Osoby przystępujące do kursu windsurfingu powinny umieć pływać. Szkolenia odbywają się generalnie na płytkim akwenie i nawet osoby słabo pływające nie mają problemów, ale zdarza się że czasami wypłyną na głębszą wodę.

Poznaj Windsurfing | Świnoujście twymarzony prezent dla mężczyzny. Bo który z facetów nie marzy o tym, aby zostać windsurferem?Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż kurs podstaw windsurfingu? Pewnie tak, ale po co zbędnie kombinować? Zakończ dalsze poszukiwania i podaruj wyjątkowy Voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Świnoujście

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Cena kursu zawiera cały niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktora. Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z windsurfingiem. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Sezon trwa od 15 czerwca do 15 września każdego roku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

KITEFORT

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje