JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Windsurfing | Szczecin (okolice)

Poznaj Windsurfing | Szczecin (okolice)


Szczecin (okolice)
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcesz rozpocząć przygodę z jednym z najpiękniejszych sportów wodnych? Windsurfing jest stosunkowo młodą dyscypliną, która zrodziła się z pasji grupy młodych ludzi. Teraz i Ty masz okazję nauczyć się tej niesamowitej sztuki rodem z Kalifornii – sztuki, która podbiła serca pozytywnie zakręconych osób na całym świecie. Opanuj podstawy prowadzenia deski w wodzie i łapania wiatru w żagiel. Może już w najbliższe wakacje zaczniesz polowanie na największe fale? Dołącz do grona windsurferów już dziś!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 2-godzinne, indywidualne szkolenie z instruktorem z podstaw windsurfingu.

Jak przebiega realizacja?
Na samym początku zajęć, uczestnik zapozna się ze sprzętem, podstawowymi zasadami bezpieczeństwa oraz sposobami poruszania się na desce z żaglem. Następnie odbędzie się część praktyczna szkolenia: ćwiczenie w wodzie prawidłowej pozycji na desce, sterowanie pędnikiem i próby płynięcia różnymi kursami względem wiatru. Podczas praktycznych ćwiczeń instruktor przekazuje niezbędną teorię.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?
Osoby przystępujące do kursu windsurfingu powinny umieć pływać. Szkolenia odbywają się generalnie na płytkim akwenie i nawet osoby słabo pływające nie mają problemów, ale zdarza się że czasami wypłyną na głębszą wodę.

Prezent "Poznaj Windsurfing" | Świnoujście | Szczecin sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na urodziny, prezent na święta

Czy istnieje bardziej oryginalny prezent niż kurs podstaw windsurfingu? Pewnie tak, ale po co zbędnie kombinować? Podarek nie musi być skomplikowany, ani wymyślny, żeby sprawiać radość, a kurs windsurfingu to wymarzony prezent dla mężczyzny. Bo który z facetów nie marzy o tym, aby zostać windsurferem? Zakończ dalsze poszukiwania i podaruj wyjątkowy Voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Cena kursu zawiera cały niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktora. Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z windsurfingiem. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Sezon trwa od 15 czerwca do 15 września każdego roku.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.