Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Spływ Pontonowy Przełomem Bardzkim dla Przyjaciół | Wrocław (okolice)

5.0 4 Opinii

Spływ Pontonowy Przełomem Bardzkim dla Przyjaciół | Wrocław (okolice)


Bardo
3-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

479,99 zł

479,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie góry oraz wodę? Kochacie dziką naturę i dobrą zabawę? Wskakujcie na ponton i przekonajcie się, jak poradzicie sobie podczas spływu. Chwyćcie pagaje, trzymajcie się mocno i wyruszcie na spotkanie przygodzie. Czeka Was nie lada wyzwanie i niesamowite widoki. Przełom Bardzki to jeden z najciekawszych zakątków Sudetów. To właśnie tutaj Góry Bardzkie zaczęły kształtować się w korycie Nysy Kłodzkiej. Rzeka pokonała góry - w ten sposób na zboczach powstał przełom dochodzący do wysokości 150 metrów! To nie tylko piękne wzgórza, lecz także łąki i niespotykana nigdzie indziej fauna i flora. Wyruszcie na spotkanie rwącemu nurtowi, niecodziennej przyrodzie i dobrej zabawie.

Prezent obejmuje:

  • Podstawowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i pływania pontonem,
  • Wypożyczenie certyfikowanych kamizelek ratunkowych i wioseł, a w przypadku deszczu płaszczy przeciwdeszczowych,
  • Transport osób i sprzętu na miejsce startu,
  • Darmowy parking dla samochodów,
  • Możliwość zabrania ze sobą psa.
 
Oryginalny prezent dla dwojga to twardy orzech do zgryzienia. Chyba, że masz pod ręką nasz katalog marzeń! Przekonaj się, jakie super prezenty dla par znajdziesz na naszej stronie. Szukasz prezentu na walentynki, rocznicę lub ślub? Nasi eksperci pomogą Ci wybrać prezent marzeń dla Twoich bliskich. Tutaj znajdziesz prezent na każdą okazję i na każda kieszeń.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bardo

Obowiązujący strój

Zalecany jest ubiór adekwatny do pogody (obowiązkowe buty sznurowane lub sandały do brodzenia po wodzie).

Czas trwania

2,5 - 3,5 godziny

Uczestnicy

3-6 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany cały rok, pod warunkiem sprzyjających warunków atmosferycznych.

Ważne informacje

Minimalna liczba osób: 3. Na pontonie max 6 osób. Max. ładowność pontonu 650 kg. Min. wiek: 3 lata. Poniżej 18 r.ż. wymagana zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich. W grupie osób biorących udział w spływie wymagana jest co najmniej jedna osoba pełnoletnia. Nie jest wymagana umiejętność pływania. Wykonawca zapewnia sprzęt (pagaje, ponton, kamizelki ratunkowe, w przypadku deszczu płaszcze). Uczestnicy przechodzą podstawowe szkolenie z zakresu pływania pontonem i zasad bezpieczeństwa. Transport na miejsce startu spływu zapewnia wykonawca. Miejsce zbiórki – przystań w Bardzie. Maksymalny czas spływu - 5 godzin.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SKI RAFT

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

Mirek

Wzorowa organizacja. Piękne miejsce. Polecam każdemu, także rodzinom z dziećmi

iza

supcio było! full profeska

Zobacz inne propozycje