Poznaj Wakeboarding dla Przyjaciół (1 - 5 osób) | Kraków

0.0 0 Opinii

Poznaj Wakeboarding dla Przyjaciół (1 - 5 osób) | Kraków


Kraków
1-5 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Szukasz pomysłu na wspólne spędzenie czasu z przyjaciółmi? Wybierzcie się wspólnie na Wakeboarding. Przez godzinę macie cały tor na wyłączność dla pięciu osób. Pływanie na desce przypomina snowboard, ale upadek grozi jedynie orzeźwiającą kąpielą w jeziorze. Wyciąg 2.0 w Krakowie pozwoli Wam na swobodne poznanie uroków pływania na wakeboardzie. Dzięki temu, że operator dostosowuje kierunek i prędkość wyciągu, każdy ma szansę poczuć fale pod deską. Prezent obejmuje wynajęcie wyciągu 2.0 na czas jednej godziny na wyłączność, sprzęt oraz opiekę instruktora.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Wyciąg zarezerwowany jest na wyłączność grupy na czas 1 godziny. Należy pojawić się na miejscu realizacji około 20 minut wcześniej w celu przygotowania do pływania.

Uczestnicy

1-5 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie w WakePoint Kraków. Pogoda może uniemożliwić realizację. Po upływie 5 dni od zarezerwowanej daty tylko wykonawca może zadecydować o zmianie terminu realizacji.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Tor na wyłączność dla osób obdarowanych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WakePoint

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Karol Janiec

Wszystko tak jak w opisie. Żadnych problemów z firma realizująca kupon. Miła obsługa i dobra zabawa.

Marcin

Sam tor nie jest duży, ale dla kogoś kto jest pierwszy raz to nie jest wada, a czasami wręcz zaleta. Obsługa w bardzo przystępny sposób powiedziała co i jak, więc szybko chwyciłem podstawy.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.