Poznaj Kitesurfing dla Dwojga | Szczecin

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Poznaj Kitesurfing dla Dwojga | Szczecin


Szczecin (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,00 zł

449,00 zł

O prezencie

Chcecie znaleźć wspólną pasję, której realizowanie będzie dostarczało Wam pięknych przeżyć? Lubicie spędzać czas nad wodą? Nie ma nic piękniejszego niż kitesurfing we dwoje. Nauczcie się podstaw tego niesamowitego sportu, a kiedy już je opanujecie, wyruszcie na wodę i zacznijcie kolekcjonować najpiękniejsze doświadczenia w swoim życiu. Niech wiatr Wam sprzyja! Poznajcie Kitesurfing już dziś!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 1,5-godzinne szkolenie z instruktorem dla 2 osób z podstaw kitesurfingu.

Jak przebiega realizacja?

Na samym początku zajęć, uczestnicy zapoznają się ze sprzętem i podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Następnie odbędzie się część praktyczna szkolenia: sterowanie latawcem treningowym (komorowym), trymowanie latawca pompowanego, sterowanie w wodzie latawcem pompowanym oraz „body dragi” w tandemie z instruktorem.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Osoby przystępujące do kursu kitesurfingu powinny umieć pływać. Szkolenia odbywają się generalnie na płytkim akwenie i nawet osoby słabo pływające nie mają problemów, ale zdarza się że czasami wypłyną na głębszą wodę.

Poznaj Kitesurfing dla Dwojga | Szczecin to oryginalny prezent dla pary przyjaciół, bądź dla zakochanych, którzy poszukują wspólnych zainteresowań. Tego typu podarunek będzie przyjęty z zachwytem przez wszystkie osoby preferujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Nie zastanawiaj się dłużej i wręcz niezwykły voucher na prezent już dziś!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Cena kursu zawiera cały niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktora. Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z kitesurfingiem. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Sezon trwa od 15 czerwca do 15 września każdego roku.5.0 1 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Karolina Nizińska

Szeroka wiedza i luźne podejście do uczniów. Na pewno się jeszcze spotkamy!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.