Seans w Grocie Solnej i Saunie dla Dwojga | Kraków

0.0 0 Opinii

Seans w Grocie Solnej i Saunie dla Dwojga | Kraków


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukacie wytchnienia w niebanalnym otoczeniu? Seans w Grocie Solnej i Saunie dla Dwojga to chwila odpoczynku od codziennego pędu oraz panaceum na stres i przemęczenie. Zaciszna i subtelnie oświetlona jaskinia pozwoli Wam odetchnąć od miejskiego zgiełku w specyficznym mikroklimacie, który przyniesie świeże pokłady energii i liczne korzyści dla zdrowia. Rozluźnijcie się w oazie czystego i bogatego w jod powietrza, a następnie zrelaksujcie się w saunie tylko we dwoje!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 50 minutowy seans w grocie solnej oraz 35 minut w saunie (na wyłączność) dla dwóch osób.

Jakie korzyści dla zdrowia przynosi seans w grocie solnej?
Powietrze w grocie solnej zawiera wiele cennych mikroelementów pozbawionych bakterii i zanieczyszczeń, dzięki czemu oddychanie przynosi wiele korzyści dla zdrowia, takich jak redukcja stresu i łagodzenie skutków przemęczenia, opóźnianie starzenia się skóry oraz wspomaganie leczenia chorób płuc i oskrzeli, sercowo-naczyniowych, układu nerwowego, alergii i uczuleń.

Czy wszyscy mogą korzystać z dobroczynnych właściwości seansu?
Przeciwwskazaniami do seansu w grocie solnej są: nadczynność tarczycy, choroby nowotworowe oraz klaustrofobia.

Seans w Grocie Solnej i Saunie dla Dwojga sprawdzi się jako:
podarunek dla żony, prezent dla męża, upominek na Dzień Matki

Masz ochotę na obiecujący relaks z drugą połówką? Seans w Grocie Solnej i Saunie dla Dwojga to idealny prezent na rocznicę, który pozwoli Wam na miłe spędzenie czasu z korzyścią dla zdrowia. Voucher do groty solnej to nie tylko świetny prezent dla ukochanej osoby. To także super podarunek dla siostry i niebanalny pomysł na babski wieczór!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie dodatkowej pary skarpetek na zmianę. Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Strój kąpielowy.

Czas trwania

1 godzina i 25 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Seans w Grocie Solnej skierowany jest do wszystkich grup wiekowych. W niżej wymienionych przypadkach wskazana jest konsultacja z lekarzem: nadczynność tarczycy, alergia na jod, ostre stany zapalne górnych i dolnych dróg oddechowych, nowotwory, ostre i chroniczne choroby nerek, gruźlica. Seansy odbywają się w grupach. Sauna jest na wyłączność dla osób obdarowanych. Uczestnicy powinni mieć ze sobą ręcznik kąpielowy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Halit Grota Solna

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Jakub

Super!

Mateusz Matla

Bardzo ciekawe miejsce, lecz nie będę kłamał, że inaczej to sobie wyobrażałem, miejsce to znajduje się w normalnym mieszkalnym bloku, poprzez osobne wejście wchodzi się na poziom piwnic. W niczym to nie przeszkadza, jest tak miła atmosfera, sauna mała lecz spełnia swoją funkcję a grota solna, przypominam zrobiona w bloku, robi ciekawe wrażenie. Polecam na mile spędzony czas.

Dagna Kępys

Świetna obsługa sauny i groty. Prywatność podczas korzystania z sauny. Czysto, schludnie, nowe budownictwo i sprzęty. Polecam serdecznie

Maria i Marcel

Grota Solna i sauna dla dwojga w Krakowie godne polecenia. Miło,przytulnie...Zyczliwa, sympatyczna obsługa. Dziękujemy

Mateusz

Byliśmy bardzo zadowoleni z usługi seans w grocie solnej i samej obsługi. Jeśli będzie okazje jeszcze raz skorzystamy z tej atrakcji. Pozdrawiam

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.