Przygoda na Strzelnicy w Adventure Park | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (3)
Gdynia, Trójmiasto
1 os.

50 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Spróbuj swoich sił w strzelectwie! Strzelanie na strzelnicy pneumatycznej to przygoda, która z pewnością każdemu dostarczy niezapomnianych emocji. Bierz wiatrówkę pneumatyczną i wypróbuj swoje umiejętności na ośmiu profesjonalnych stanowiskach, umożliwiających strzelanie w pozycji leżącej oraz stojącej. Strzelanie to nie tylko emocjonujące przeżycie, ale również szansa rozwinięcia koncentracji, skupienia i precyzji. Sprawdź czy poradzisz sobie z prawdziwą bronią i naucz się podstaw, dzięki którym poczujesz się jak bohater filmów akcji!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Strzelanie z wiatrówki pneumatycznej z 8 różnych stanowisk,
  • 100 sztuk śrutu

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Jeżeli chcesz obdarować osobę, która lubi mocne wrażenia i podwyższony poziom adrenaliny, z pewnością Przygoda na Strzelnicy pneumatycznej wywoła dużo radości. Podaruj możliwość strzelania z wiatrówki dla chłopaka, przyjaciela, brata – dla każdego faceta! Ten prezent sprawdzi się doskonale w wielu okazjach – na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka czy na osiemnastkę.


Miejsce realizacji

Gdynia, Trójmiasto

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Przeżycie obejmuje 100 strzałów z wiatrówki pneumatycznej!


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.