Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Olsztyn

1.0 3 Opinii

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Olsztyn


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jeśli chcielibyście przeżyć niezwykłą przygodę, wybierzcie się do Olsztyna i zdecydujcie się na Poznaj Strzelanie dla Dwojga. Najpierw przejdziecie krótkie szkolenie teoretyczne i zgłębicie podstawową wiedzę z zakresu obsługi broni oraz bezpieczeństwa. Następnie przeniesiecie się na strzelnicę i pod okiem profesjonalnego instruktora będziecie mieć okazję wykorzystać swoje nowo nabyte umiejętności. Sprawdźcie sami, że to nie tylko wspaniała zabawa, lecz także prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli mocnych wrażeń! Przekonajcie się na własnej skórze, ile radości przyniesie Wam ta ekstremalna rozrywka. Nie zastanawiajcie się dłużej i zdecydujcie się już dziś. Kto wie, może znajdziecie przyszłą pasję na całe życie? Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Opiekę zawodowego instruktora,
  • Tarcze,
  • 50 naboi kalibru 5,6 mm, do wyboru trzy jednostki broni palnej w kalibrze 5,6 mm: pistolet, rewolwer lub karabin.

Na czym polega rola instruktora?

Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Poznaj Strzelanie dla Dwojga to idealna propozycja dla wszystkich miłośników broni palnej! Podarujcie oryginalny upominek bliskim - zarówno na Urodziny, Imieniny, jak i Święta. Przekonajcie się sami, że gift w formie przeżycia zaskoczy każdego, nie tylko Przyjaciół, Brata i Męża, lecz także Ojca. Idźcie z duchem czasu i zmieńcie marzenia we wspomnienia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany na strzelnicy zadaszonej. Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: krótkie szkolenie teoretyczne, opiekę zawodowego instruktora, tarcze i po 50 naboi kalibru 5,6 mm dla każdego z uczestników. Obdarowany musi przyjść na strzelnicę z dokumentem tożsamości. Strzelnica czynna jest w dni powszednie: pon - pt: 15.00 - 20.00, sob - ndz: 9.00 – 19.00, w święta kościelne i państwowe strzelnica jest nieczynna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica ALMAX Olsztyn

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

1.0 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Magdalena

Wszystko bylo super :)

Wojciech

Bardzo fajny prezent. Prowadzący strzelnicę Almax to bardzo sympatyczni ludzie, poświęcili nam dużo czasu, cierpliwie opowiadali i tłumaczyli jak bezpiecznie i celnie strzelać. Na pewno skorzystamy jeszcze z ich usług.

Kamila

Świetna zabawa profesjonalny instruktor oraz bezpieczeństwo. Wszystko było tak jak być powinno

Paweł i Gosia

Super wrażenia, opiekun ciągle podpowiadał i był przy nas podczas strzelania. W jasny i klarowny sposób opisane zostały wszystkie zasady strzelania i bezpieczeństwa. Miła atmosfera i możliwość strzelania z kilku rodzajów broni. Na pewno jeszcze skorzystamy. Pozdrawiamy

Grażyna i Dariusz

Bardzo miło spędzony czas, profesjonalna obsługa, moc wrażeń. Na pewno do powtórzenia.

Wyświetlono 5 z 11

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.