(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Strzelanie | Lublin (okolice)

5.0 8 Opinii

Poznaj Strzelanie | Lublin (okolice)


Świdnik
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Marzyłeś kiedyś, by wziąć do ręki jedne z najbardziej klasycznych broni na świecie? Poczuć się jak bohaterowie oglądanych filmów akcji i samu spróbować swoich sił dzierżąc w dłoni urządzenie tak kuszące swoją mocą, ale i niebezpieczne? Zanurz się w fascynujący świat broni palnej i sprawdź swoje zdolności strzeleckie na profesjonalnej strzelnicy! Na pierwszy ogień pójdzie broń krótka, ale jak pójdzie Ci z prawdziwym karabinem? Przekonasz się już niebawem! Cel, pal!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje do wyboru: 50 strzałów z  broni o kalibrze 5,6 mm lub 15 strzałów z pistoletu CZ 75 o kalibrze 5,6 mm, 5 strzałów z pistoletu glock 17 (9mm) i 5 strzałów z karabinu AK47.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Poznaj Strzelanie sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla męża, prezent dla taty

Szukasz pomysłu na prezent dla chłopaka, zafascynowanego militariami? A może prezent na urodziny dla bliskiej osoby sprawia Ci kłopot, ale wiesz, że to jest ktoś, kto zawsze chciał spróbować swoich sił na profesjonalnej strzelnicy? Poznaj Strzelanie sprawdzi się idealnie jako prezent dla każdego, kto chciałby poczuć emocje związane ze strzelectwem. To wyjątkowy prezent, którego nie sposób zapomnieć!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Świdnik

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 1 z 2 pakietów strzeleckich, do wyboru: pakiet 1: 50 naboi kaliber 5,6 mm lub pakiet 2:15 strzałów z pistoletu CZ 75 o kalibrze 5,6 mm, 5 strzałów z pistoletu glock 17 9 mm i 5 strzałów z karabinu ak47. Na miejscu zapewnione są: tarcze, opieka instruktora, broń oraz naboje. Klienci muszą posiadać ze sobą dowody osobiste. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Molon Labe

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 8 Opinii

Bartosz M.

Pełen profesjonalizm. Polecam .

Paweł

Świetna atmosfera i profesjonalne podejście. Na pewno jeszcze odwiedzę to miejsce.

Krzysztof s.

Szkolenie super przed strzelaniem. Profesjonalizm.

Piotr S.

Bardzo fajny pomysł z voucher'em na szeroki pakiet atrakcji. W dodatku do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy. W obecnej dobie walki z COVID i przy dynamicznie zmieniającym się pakiecie obostrzeń pozwala to na wybranie rozrywki dopasowanej do sytuacji. Osobiście wybrałem przygodę ze strzelaniem w strzelnicy MOLON LABE przy Al. Lotników Polskich 9, w Świdniku. I to był "strzał w 10" :-) Profesjonalna i miła obsługa. Pan Piotr przeprowadził w sposób jasny szkolenie wstępne i czuwał nad bezpieczeństwem. Sprzęt do strzelania nowy, dobrze utrzymany. Różne typy broni do wyboru. Dobry sprzęt ochrony indywidualnej (okulary, ochronniki słuchu). To wszystko sprawiło, że zabawa była wyśmienita i bezpieczna. Z przyjemnością skorzystam jeszcze z usług strzelnicy aby doskonalić swoje umiejętności strzeleckie. Plusem jest również dobry dojazd do strzelnicy. Zarówno autem, jak i pociągiem (sąsiedztwo stacji). Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę ze strzelaniem, jak również tym co już obycie z bronią mają i szukają dobrej strzelnicy.

Karolina

Super prezent. Super miejsce, profesjonalna obsługa i opieka instruktora.

Wyświetlono 5 z 18

Zobacz inne propozycje