JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Strzelanie z Pistoletu Glock | Kraków

Strzelanie z Pistoletu Glock | Kraków


Kraków
1 os.

87 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
87 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Słowo Glock dla wielu jest synonimem słowa pistolet. Hollywood i gry video pokochały ten austriacki pistolet. Chcesz wiedzieć dlaczego? Udaj się na profesjonalna strzelnicę i przekonaj się o tym! Doświadczony instruktor zapozna Cię z zasadami bezpieczeństwa, a następnie zaczniesz prawdziwą zabawę. Poczuj przyjemny ciężar w dłoni, wyceluj i poczuj ogromną moc pod Twoimi palcami. Kaliber 9mm bez problemu poradzi sobie ze wszystkim co stanie na jego drodze - papierowa tarcza nie jest wyjątkiem. Poczuj satysfakcję płynącą z każdego strzału! Kto wie, może masz w sobie potencjał na gwiazdę kina akcji? Sprawdź, jak poradzisz sobie ze strzelaniem z Glocka - pistoletu, który pokochała popkultura.

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne i opiekę instruktora,
  • 25 strzałów z broni kalibru 9 mm,
  • Tarcze strzeleckie.

Nie masz pomysłu na fajny prezent na osiemnastkę lub urodziny? Podaruj strzelanie z Glocka 9 mm! To genialny prezent dla każdego, kto kocha adrenalinę, kino akcji i dobrą zabawę. To także pomysłowy upominek dla kobiety lub mężczyzny, którzy chcą się zrelaksować i pozbyć stresu. Kilka strzałów z tego pistoletu z pewnością załatwi sprawę! Połączenie adrenaliny i relaksu to nasza recepta na wymarzony prezent! Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń i podaruj przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 25 strzałów z pistoletu glock o kalibrze 9 mm. W skład prezentu wchodzi: udostępnienie broni, naboje, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (8)

Wszystkie opinie(8)
1 2 3 4 5
Krzysztof

Fajna rzecz do spróbowania - bezproblemowy kontakt, łatwo znaleźć miejsce, jest parking, nie było żadnych opóźnień. Samo strzelanie świetnie, bardzo profesjonalni i rzeczowi instruktorzy. Dużo się dowiedziałem, można dokupić strzelanie z innych typów broni będąc na miejscu. Polecam ale ostrzegam, że wciąga :D

Janusz R.

Świetna obsługa, bardzo fajna atmosfera!

Boguslav L.

Wszystko sie spodobalo!

Włądysław

Rzeczowe i zrównoważone prowadzenie spotkania przez Instruktorów.

Karolina

Super przygoda. Bardzo dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość pana instruktora (chyba Pan Ryszard) do trzech blondynek :) Apelujemy o podwyżkę dla obsługi albo chociaż premię ;)... niezapomniane wspomnienia i wrażenia.

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.