JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Warszawa

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Warszawa


Warszawa
1 os.

149 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcesz dać upust swoim emocjom i odbyć ekstremalną podróż ku przeszłości? Przyjmij wyzwanie, odwiedź strzelnicę i weź do ręki najpopularniejszą broń na świecie. Zgadniesz jaką? Tak tak, moi drodzy. Ta odpowiedź, to strzał w dziesiątkę, bo mowa tutaj o AK-47, potocznie określany mianem kałasznikowa. Gdy tylko pociągniesz za spust i oddasz dwadzieścia strzałów do tarczy, poczujesz adrenalinę i niesamowitą dawkę wrażeń. Zdobądź zatem umiejętności strzeleckie pod opieką wyszkolonego instruktora i zostań wyborowym strzelcem. Gotowy na wystrzałową zabawę?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne i opiekę instruktora, 20 strzałów z karabinka AK-47.

Ile trwa realizacja prezentu?
Czas trwania, to 1 godzina

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?
Tak. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z racji wymaganej stabilności oraz konieczności pewnego chwytu określonego kształtu rękojeści, osoby z chorobami dłoni oraz rąk, nie mogą, w niektórych przypadkach, korzystać z broni. Przeciwwskazaniem są również choroba Parkinsona, zapalenia stawów i uszkodzenia ścięgien dłoni.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Czy wiesz, że...

francuska gazeta Liberation nazwała AK-47 najważniejszym wynalazkiem XX wieku. Rosyjski karabin wyprzedził w zestawieniu bombę atomową i lot na księżyc.

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow sprawdzi się jako:

prezent dla niego, prezent na urodziny, prezent na Święta, prezent na Dzień Ojca, prezent dla mężczyzny.


Szukasz niebanalnego prezentu dla mężczyzny? Już go znalazłeś! Strzelanie z Karabinu Kałasznikow, to doskonały prezent dla każdego, kto interesuje się militariami. Osobie obdarowanej dostarczy nie tylko adrenaliny i dobrej zabawy, ale wzbogaci ją również o nowe doświadczenia w zakresie sztuki strzeleckiej. Idealnie pasuje na prezent z okazji urodzin czy upominek na święta. Podnieś poziom endorfin szczęścia swoim bliskim. Podaruj Tacie czy Ukochanemu Voucher na Strzelanie z Karabinu Kałasznikow.! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne i opiekę instruktora, 20 strzałów z broni AK-47, tarcze strzeleckie. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Mariusz S.

Miła i kompetentna obsługa, bardzo duży wybór broni, polecam!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.