eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Warszawa

0.0 0 Opinii

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

Chcesz dać upust swoim emocjom i odbyć ekstremalną podróż ku przeszłości? Przyjmij wyzwanie, odwiedź strzelnicę i weź do ręki najpopularniejszą broń na świecie. Zgadniesz jaką? Tak tak, moi drodzy. Ta odpowiedź, to strzał w dziesiątkę, bo mowa tutaj o AK-47, potocznie określany mianem kałasznikowa. Gdy tylko pociągniesz za spust i oddasz dwadzieścia strzałów do tarczy, poczujesz adrenalinę i niesamowitą dawkę wrażeń. Zdobądź zatem umiejętności strzeleckie pod opieką wyszkolonego instruktora i zostań wyborowym strzelcem. Gotowy na wystrzałową zabawę?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne i opiekę instruktora, 20 strzałów z karabinka AK-47.

Ile trwa realizacja prezentu?
Czas trwania, to 1 godzina

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?
Tak. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Czy wiesz, że...
Francuska gazeta Liberation nazwała AK-47 najważniejszym wynalazkiem XX wieku. Rosyjski karabin wyprzedził w zestawieniu bombę atomową i lot na księżyc.

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Warszawa to doskonały prezent dla każdego, kto interesuje się militariami. Osobie obdarowanej dostarczy nie tylko adrenaliny i dobrej zabawy, ale wzbogaci ją również o nowe doświadczenia w zakresie sztuki strzeleckiej.Podnieś poziom endorfin szczęścia swoim bliskim.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne i opiekę instruktora, 20 strzałów z broni AK-47, tarcze strzeleckie. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica FSO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Roman D.

Było perfekcyjnie.

Mariusz S.

Miła i kompetentna obsługa, bardzo duży wybór broni, polecam!

Wiktor G.

Rewelacyjna zabawa dla kogoś kto lubi strzelać i nie boi się hałasu. Szybko poszło 20 strzałów, więc polecam zaopatrzenie się w fundusze i odkupienie pakietu na miejscu.

Zobacz inne propozycje