(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Ekstremalnym Rewolwerowcem | Warszawa

5.0 2 Opinii

Zostań Ekstremalnym Rewolwerowcem | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

269,99 zł

269,99 zł

O prezencie

Chcesz przenieść się do świata Dzikiego Zachodu i na własnej skórze poczuć stal Magnum? Już teraz możesz to zrobić. Spróbuj swoich sił na strzelnicy i Zostań Ekstremalnym Rewolwerowcem! Pod okiem profesjonalnego strzelca, który wszystko Ci wytłumaczy, sprawdzisz różne rodzaje broni. Przekonaj się, który model okaże się najlepszy dla Ciebie. Jak myślisz, będzie to rewolwer o kalibrze 5,6 mm, magnum 357, a może Magnum 44? To gwarancja niezapomnianych wrażeń i dużej dawki adrenaliny. Przygotuj się, opanuj, skoncentruj i wymierz w sam środek tarczy. Życzymy powodzenia!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wypożyczenie broni oraz opiekę instruktora, 20 strzałów z rewolweru o kalibrze 5,6 mm, 20 strzałów z Magnum 357, 10 strzałów z Magnum 44.

Ile trwa realizacja prezentu?

Realizacja prezentu trwa 1 godzinę

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.

Zostań Ekstremalnym Rewolwerowcem | Warszawa  sprawdzi się jako idealny upominek na Urodziny czy Święta dla Twojego Chłopaka. Z pewnością tak ekstremalne doznanie, wywoła uśmiech na twarzy Twoich bliskich oraz satysfakcję z celnych strzałów.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: wypożyczenie broni, amunicję, tarcze oraz Opiekę instruktorską. 20 strzałów z rewolweru w kalibrze 5,6 mm, 20 strzałów .357 Magnum, 10 strzałów 44 Magnum. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica FSO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

anna brzozowska

Super przeżycie, profesjonalne i bezstresowe podejście instruktora. Bardzo jestem zadowolona.

Paweł K.

Krótko mówiąc - PODOBAŁO SIĘ. Sama realizacja bardzo udana. Jedyna uwaga - trochę "wieszała" się strona podczas próby ustalenia terminu na stronie, ale drogą mailową udało się wszystko załatwić (tutaj szybka odpowiedź).

Damian Pindor

Super wrażenia, polecam każdemu kto lubi adrenalinę ;D

Zobacz inne propozycje