Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Częstochowa

0.0 2 Opinie

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Częstochowa


Częstochowa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,00 zł

159,00 zł

O prezencie

Czy Wy również należycie do osób wiecznie poszukujących nowych doświadczeń i wrażeń? Wybierzcie się na strzelnicę, aby spróbować swoich sił we wciąż mało popularnej dyscyplinie – strzelectwie. Dla wielu osób, taka wizyta stanowi pierwszy kontakt z bronią palną, dla wielu jest okazją do odkrycia nowej wieloletniej pasji, która daje im możliwość realizacji. Strzelanie, poza tym, że jest świetną rozrywką, uczy wytrwałości i opanowania – kształtuje charakter – i dlatego każdy powinien chociaż raz spróbować swoich sił w strzelaniu do tarczy. Sprawdźcie, czy uda Wam się umieścić pocisk w samym środku tarczy!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje opiekę zawodowego instruktora, 50 naboi kalibru 5,6 mm na każdą z osób oraz tarcze dla każdego z uczestników.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.


Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Częstochowa to idealny prezent dla każdego! Pomysł na ciekawy prezent dla dwojga nie przychodzi Ci do głowy, a zbliża się rocznica Twoich znajomych? A może masz ochotę podarować oryginalny prezent dla rodziców? Nie zastanawiaj się dłużej i wręcz nietuzinkowy voucher prezentowy już dziś!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Temperatura na niektórych strzelnicach oscyluje w okolicach 16-18 stopni dlatego radzimy zabrać coś cieplejszego do ubrania.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: krótkie szkolenie teoretyczne, opiekę zawodowego instruktora, tarcze, 50 naboi kalibru 5,6 mm na osobę. Na miejscu wymagane okazanie dokumentu tożsamości. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas strzelania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica CSS

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Rafał K.

Bardzo miło spędzony czas, przesympatyczna atmosfera. Profesjonalni instruktorzy, którzy w prosty i przyjemny sposób byli w stanie wszystko wytłumaczyć. Jednoczenie towarzyszyło im bardzo dużo humoru i pozytywnej energii. Polecam serdecznie.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.