JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Częstochowa

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Częstochowa


Częstochowa
2 os.

159 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
159 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy Wy również należycie do osób wiecznie poszukujących nowych doświadczeń i wrażeń? Wybierzcie się na strzelnicę, aby spróbować swoich sił we wciąż mało popularnej dyscyplinie – strzelectwie. Dla wielu osób, taka wizyta stanowi pierwszy kontakt z bronią palną, dla wielu jest okazją do odkrycia nowej wieloletniej pasji, która daje im możliwość realizacji. Strzelanie, poza tym, że jest świetną rozrywką, uczy wytrwałości i opanowania – kształtuje charakter – i dlatego każdy powinien chociaż raz spróbować swoich sił w strzelaniu do tarczy. Sprawdźcie, czy uda Wam się umieścić pocisk w samym środku tarczy!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje opiekę zawodowego instruktora, 50 naboi kalibru 5,6 mm na każdą z osób oraz tarcze dla każdego z uczestników.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z racji wymaganej stabilności oraz konieczności pewnego chwytu określonego kształtu rękojeści, osoby z chorobami dłoni oraz rąk, nie mogą, w niektórych przypadkach, korzystać z broni. Przeciwwskazaniem są również choroba Parkinsona, zapalenia stawów i uszkodzenia ścięgien dłoni.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Poznaj Strzelanie dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, podarek na rocznicę, upominek na urodziny.

Pomysł na ciekawy prezent dla dwojga nie przychodzi Ci do głowy, a zbliża się rocznica Twoich znajomych? A może masz ochotę podarować oryginalny prezent dla rodziców? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - Strzelanie dla Dwojga to idealny prezent dla każdego! Nie zastanawiaj się dłużej i wręcz nietuzinkowy voucher prezentowy już dziś!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Temperatura na niektórych strzelnicach oscyluje w okolicach 16-18 stopni dlatego radzimy zabrać coś cieplejszego do ubrania.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: krótkie szkolenie teoretyczne, opiekę zawodowego instruktora, tarcze, 50 naboi kalibru 5,6 mm na osobę. Na miejscu wymagane okazanie dokumentu tożsamości. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas strzelania.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.