Pole Position, Drive Position - Janki

Ryk silnika wyzwala w Tobie skrajnie pozytywne emocje? Od zawsze pasjonowała Cię ekstremalna forma motoryzacji? Sprawdź ofertę Pole Postition Drive Position - Janki i przetestuj swoje umiejętności za kierownicą off-roadowej maszyny! Błoto, kurz, koleiny i masa przeszkód. To wszystko spotka Cię na specjalnie przygotowanych torach do jazdy w kontrolowanych warunkach. Nie oznacza to wcale, że będzie łatwo! Doświadczony instruktor dobierze poziom trasy do Twoich umiejętności tak, abyś czerpał jak najwięcej przyjemności z tej niezwykłej przygody! Wybierz, czy bardziej interesuje Cię jazda na dwóch, czy może na czterech kółkach. Potem już wszystko w Twoich rękach! Trzymaj mocno kierownicę i pokaż, że żadne wyzwanie nie jest Ci straszne!
Szukaj po kategorii

Pole Position, Drive Position - jazda off-road na torze

Pole Position Drive Position w Jankach to miejsce, które powstało z prawdziwej pasji do motoryzacji. To, czym wyróżniają się na tle konkurencji, to z pewnością kompleksowa, rozbudowana oferta, doświadczona ekipa instruktorów, profesjonalnie przygotowane pojazdy oraz dbałość o bezpieczeństwo uczestników. Zróżnicowany poziom trudności opracowanych tras sprawia, że będzie to idealna przestrzeń dla każdego. Gwarantujemy, że dobrze bawić będą się tutaj całe rodziny, ekipy znajomych, doświadczeni zawodnicy, chcący sprawdzić swoje umiejętności, ale także osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ekstremalną jazdą samochodem lub motocyklem. Jazda pod okiem instruktora sprawia, że nawet nie mając prawa jazdy kategorii B, możesz przeżyć niesamowitą przygodę!

Offroad na torze w Jankach z Pole Position i Drive Position

Oferta Pole Position Drive Position w Jankach opiera się na trasach o zróżnicowanym poziomie trudności. Dzięki temu świetnie bawić będą się tutaj zarówno amatorzy, jak i bardziej doświadczeni kierowcy. Chcesz poczuć dreszczyk adrenaliny i zobaczyć jakie uczucie towarzyszy pokonywaniu przeszkód na lekkim, ale mającym porządnego kopa motocyklu crossowym? Poznaj Motocross to dwie godziny frajdy pod czujnym okiem instruktora, który będzie udzielał Ci wskazówek i dbał o to, aby cała zabawa była bezpieczna. Jeśli jesteś fanem czterech kółek, zdecyduj się na jeden z wariantów Offroadu na Torze! Podejmij decyzję, czy zdecydujesz się na trasę Standard, Pro, a może Ekspert. Im wyższy poziom wybierzesz, tym bardziej wymagające przeszkody spotkasz na swojej drodze. Ponadto w ostatnim z wariantów zapoznasz się szczegółowo ze sprzętem, który wykorzystywany jest do ratowania samochodów z opresji, takich jak podnośnik HI-LIFT, czy wyciągarka. Emocje gwarantowane!

Pole Position, Drive Position, Off-road na torze, Janki

Przejazdy samochodami off-roadowymi i motocyklami to nie jedyny obszar działalności Pole Position Drive Position. W swojej flocie posiadają oni także quady, a cały kompleks poza trasami do ekstremalnej jazdy, obejmuje również tor kartingowy do jazdy gokartami. To wszystko sprawia, że mogą tam być organizowane zróżnicowane eventy, zarówno prywatne, jak i firmowe.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.