(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

ForzaKart Tor Kartingowy

ForzaKart Tor Kartingowy to miejsce, w którym poczujesz się jak prawdziwy kierowca Formuły 1! Zapewnij sobie solidną dawkę adrenaliny i wskakuj za kierownicę gokarta. Weź udział w przejażdżce swojego życia, a przekonasz się, czym są prawdziwe emocje. Wyrusz w poszukiwaniu mocnych wrażeń i odwiedź ForzaKart Tor Kartingowy Jaworzno. Czas na spełnianie marzeń!
Szukaj po kategorii

ForzaKart Tor Kartingowy, Jaworzno - czas na motoryzacyjną przygodę!

Każdy uczestnik cyklu Formuły 1 zaczynał swoją przygodę z motoryzacją od jazdy na gokartach. Teraz i Ty możesz spróbować swoich sił w prowadzeniu tej fascynującej maszyny, a być może okaże się to tylko początkiem nowej pasji.. ForzaKart Tor Kartingowy, czyli wyjątkowe miejsce pełne ludzi z pasją i zapałem do tego, czym się zajmują. To tutaj czekają na Ciebie niesamowita rozrywka, wrażenia oraz emocje, które zapamiętasz do końca życia. Wcale nie musisz być profesjonalistą, aby wziąć udział w wyścigu. Przyjazna ekipa zadba o to, aby każda sekunda Twojej przygody w gokarcie była niesamowita i unikatowa! Przed startem poznasz wszystkie procedury, a także techniki kierowania bolidem, więc nie musisz się o nic bać. Pełne bezpieczeństwo w trakcie jazdy zapewnią Ci specjalne zagłówki, bandy ochronne i inne wbudowane systemy. Ponadto otrzymasz kilka cennych wskazówek, które pomogą Ci w prowadzeniu pojazdu. ForzaKart Tor Kartingowy w Jaworznie to aż 320 metrów długości, a najdłuższa prosta ma 50 metrów. Przygotuj się na betonowy, otwarty tor pełen wielu zakrętów. Udanej zabawy na torze!

ForzaKart Tor Kartingowy w Jaworznie - poczuj nagły przypływ adrenaliny!

Jazda gokartem to wspaniała motoryzacyjna przygoda dla małych i dużych. Jedynym ograniczeniem w ForzaKart Tor Kartingowy jest wzrost. Aby odkryć, jak wygląda jazda za kierownicą bolidu, trzeba mieć minimum 125 centymetrów wzrostu. Jednorazowo na torze może jeździć aż 7 pojazdów, więc wybierz Gokarty dla Dwojga i wspólnie z drugą osobą poznajcie, na czym polega zdrowa rywalizacja. Nie ma nic lepszego niż dzielenie niesamowitych chwil z kimś bliskim! W ForzaKart Tor Kartingowy Jaworzno emocje sięgną zenitu, kiedy weźmiesz udział w szybkim wyścigu. Jedno okrążenie to 8 minut świetnej zabawy. Możesz wybrać także dwa pełne kółka i przez 16 minut cieszyć się jazdą. Na miejscu otrzymasz kask, który będzie stanowił zabezpieczenie, a także przejdziesz krótkie szkolenie dotyczące bezpieczeństwa podczas ścigania. Wskakuj w wygodny strój, ruszaj do ForzaKart Tor Kartingowy w Jaworznie i przeżyj coś, co będziesz wspominać przez długie lata!

Czy wiesz, że…

Gokarty, które znajdują się w ForzaKart Tor Kartingowy, osiągają maksymalną prędkość 55 km/h. Jednak w momencie wyścigu prędkość jest znacznie większa, niż mogłoby się wydawać! Ponadto nie posiadają one zawieszenia, skrzyni biegów ani wspomagania kierownicy, a hamulce działają jedynie na tylnych kołach, dlatego ich obsługa znacząco różni się od kierowania samochodem. Przyjdź i przekonaj się, jak przyjemna i prosta może być jazda gokartem w ForzaKart Tor Kartingowy w Jaworznie. To dopiero początek Twojej przygody!

ForzaKart Tor Kartingowy - Voucher spełniający motoryzacyjne marzenia!

W ForzaKart Tor Kartingowy poczujesz się jak na prawdziwym wyścigu pełnym emocjonujących wydarzeń! To Twoja niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić się jako kierowca kartingowy. Spełnij swoje motoryzacyjne marzenia i ruszaj na przygodę pełną rozrywki. Razem z bliską Ci osobą weźcie udział w świetnej zabawie pełnej adrenaliny i bijcie najlepsze rekordy. Do zobaczenia w ForzaKart Tor Kartingowy Jaworzno!