(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Dine in the Dark

Kolacja w Ciemności to event, który organizowany jest w coraz większej liczbie miast w Polsce. Do tej pory skorzystało z niego ponad 100,000 osób! Jest to jeden z najbardziej niesamowitych fine diningów w Polsce. Całkowita ciemność zmusza zmysły smaku, węchu, dotyku i słuchu do zupełnie innej pracy, sprawiając, że dania zyskują zupełnie inny wymiar i smak. Restauracja w ciemności nie jest potrzebna - kolacja odbywa się na specjalnie wyciemnionej sali, a Gościom towarzyszą kelnerzy... w noktowizorach. Zasmakujcie ciemności i zobaczcie, skąd wzięła się jej popularność!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Kolacja w Ciemności

Kolacja w Ciemności to prawdziwa rewolucja i jeden z najbardziej oryginalnych fine diningów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Każdy z Gości Kolacji w Ciemności potwierdza, że jest to niezapomniana kulinarna przygoda, którą trzeba przeżyć samemu - nie można jej opisać słowami. Co ciekawe, nie odbywa się ona w restauracji w ciemności, a w specjalnie wyciemnianych salach, na których nie widać absolutnie nic. Przygoda rozpoczyna się od wejścia na taką salę i położenia ręki na ramieniu kelnera, który uzbrojony w noktowizor wprowadza Gości w świat ciemności. Nie chcemy zdradzać więcej, by nie psuć niezwykłej niespodzianki, ale zajęcie stolika podczas Kolacji w Ciemności to nie koniec atrakcji i kulinarnej przygody, bowiem zabawa... dopiero się rozpoczyna!

Dine in the Dark: warianty kolacji w ciemności

Dine in the Dark, czyli Kolacja w Ciemności występuje w kilku różnych wariantach, pozwalających przeżyć tę kulinarną przygodę dokładnie tak, jak tylko ma się na to ochotę. Poza rozróżnieniem na jedną osobę bądź dwie osoby, kolacja dostępna jest także w wersji: z muzyką na żywo, foodpairing, a także jako integracja w ciemności dla większej liczby osób. Dodatkowo ciemność skrywa jeszcze niezapomniane degustacje: wina i piwa, które przeznaczone są dla koneserów wspomnianych trunków. Skąd bierze się popularność przeżyć kolacji w ciemno i degustacji w ciemności? Przede wszystkim zostaje "wyłączony" wzrok, dzięki temu zmysły smaku i węchu pracują zupełnie inaczej, a próbowane potrawy czy trunki mają dzięki temu niezwykły wręcz smak.

Restauracja w ciemności

Restauracja w ciemności tak naprawdę nie jest w ciemności. Kolacja odbywa się w specjalnie przygotowanej, całkowicie wyciemnionej sali. Przed wejściem na nią spotykamy kelnerów, a krótki szok spowodowany mrokiem szybko mija, gdy przed nami pojawiają się przepyszne dania. Ta kulinarna przygoda odbywa się w kilku miastach w Polsce, choć grono to stale się powiększa i pojawia w coraz to nowych miejscach. Na chwilę obecną Kolacja w Ciemności regularnie gości w: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie i Bydgoszczy, a do tej pory skorzystało z niej ponad 100,000 Gości! Nie trzeba wcale restauracji w ciemności, by przeżyć niezapomniane chwile... w ciemności!

Kolacja w ciemno

Tworząc Kolację w Ciemności, czyli nasz pierwszy projekt specjalny, szukaliśmy miejsca, które można określić jako restauracja w ciemności, by zaskoczyć Gości niezwykłą kulinarną przygodą. Kolacja w ciemno, kolacja po ciemku czy kolacja w ciemnościach - to wszystko nazwy określające Dine in The Dark. Kolacja pozwala spojrzeć na smak z zupełnie innej strony. Smak, węch, dotyk i słuch muszą wystarczyć, gdy zmysł wzroku jest "niedostępny". Nieskromnie powiemy, że mamy duże doświadczenie w organizowaniu tego eventu - 100 000 Gości i ponad 3500 eventów w całej Polsce sprawiło, że doskonale wiemy, jak powinna wyglądać oryginalna i niezapomniana Kolacja w Ciemności (czy jak kto woli - Dine in the Dark). Zabawa zmysłami i konwencją, trudność w opanowaniu sztućców, wykwintne i doskonałe dania oraz tajemnica - co dokładnie znajduje się na Waszych talerzach? Poznajcie sami, jak dokładnie smakuje ciemność!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.