2wieże

Chcesz zrobić coś szalonego i zaserwować sobie sporą dawkę adrenaliny? Skorzystaj z bogatej oferty skoków od partnera 2 Wieże, z siedzibą na warszawskiej Białołęce. 2 Wieże to profesjonalności i pasjonaci skoków na linie, jak również eksperci od ekstremalnych wrażeń. Dream Jump, High Dream Jump, Swing Jump, a może Atrium Dive – Filmowy Skok? Wybór jest duży, a każdy ze skoków gwarantuje niesamowite emocje. Skocz z 26-metrowej wieży i ciesz się maksymalnie wydłużonym czasem swobodnego spadania, dzięki specjalnemu układowi lin. Albo poczuj się jak bohater filmu akcji i wykonaj filmowy skok w głąb wieży. Stań na krawędzi i pozostaw strach na górze skacząc w czarną otchłań i zatrzymując się 15 cm od podłoża. Brzmi odważnie? Przełam lęk, a nie będzie już dla Ciebie rzeczy niemożliwych!
Szukaj po kategorii

2Wieże - filmowy skok w Warszawie

Adrenalina we krwi sprawia, że czujesz, że żyjesz? Zapewnij sobie jej najwyższą dawkę z atrakcjami od 2 Wieże! Wybierz jedno z wielu wrażeń i przeżyj niezapomniane chwile. 2 Wieże twierdzą, że w skakaniu nie jest najważniejsza jak najwyższa wysokość, ale jak najdłuższy czas swobodnego spadania. Sprawdź sam!

Niezapomniany skok na linie z 2 Wieże

Sprawdź, jak to jest rzucić się w przepaść i poczuć się jak ptak. Skocz z wieży o wysokości niemal 30 metrów i przeżyj swobodny lot! A może chciałbyś przeżyć przygodę jak z filmu? Na pewno widziałeś film Batman czy Mad Max. Sprawdź się, skacząc na ponad 26 metrów w głąb wieży! Przeżyj niesamowite emocje.

Jak skoczyć z 2 Wieże?

2 Wieże to najbardziej wyspecjalizowany w skokach obiekt w Polsce. Posiada aż 6 różnych systemów skoków oraz najwyższą i jedyną w Warszawie ścianę wspinaczkową

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.