SWING JUMP - Skok na Linie | Warszawa

0.0 0 Opinie

SWING JUMP - Skok na Linie | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

79,99 zł

79,99 zł

O prezencie

Rzucić się w przepaść i szybować, jak ptak... Kto nie chciałby spróbować? Jeśli jednak skok z samolotu to na pierwszy raz zbyt wiele, mamy dla Ciebie idealną alternatywę. Swing Jump - Skok Wahadłowy przypomina bujanie na gigantycznej huśtawce. Pierwsza faza skoku to najbardziej emocjonujący i pożądany swobodny lot. Faza druga jest bardzo szybkim ruchem wahadłowym, a w fazie trzeciej skoczek na chwile odczuwa zanik grawitacji. Wahadło pozwala nam poznać, czym jest swobodny lot i odpowiedzieć sobie na pytanie: czy chcemy więcej? Idealny pomysł na spędzenie czasu nie tylko dla osób, chcących zmierzyć się z grawitacją i lubiących adrenalinę, lecz także wszystkich tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Co obejmuje prezent?
Opiekę profesjonalnego Instruktora, sprzęt niezbędny do realizacji prezentu oraz Swing Jump - Skok Wahadłowy, który oddawany jest z wysokości 27 metrów!

Jaki jest wymagany minimalny wiek aby móc zrealizować skok?
Skoczyć mogą wyłącznie osoby powyżej 13 r.ż. Niepełnoletni, mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.

SWING JUMP - Skok na Linie sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla ukochanej, prezent na imieniny

Chcesz znaleźć ekstremalny prezent dla Faceta na Urodziny, Rocznicę lub Boże Narodzenie? Nie wiesz, jaki prezent sprawi najwięcej radości Twoim bliskim? Skok Wahadłowy 2wieże to upominek, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. To nie tylko adrenalina, lecz także ogromna niespodzianka. Miłośnicy adrenaliny będą zachwyceni tym oryginalnym pomysłem. Podaruj ekstremalny skok z wysokości! Ten niebanalny prezent sprawi radość osobie, która kocha przygodę i aktywny wypoczynek! Nie zastanawiaj się, co podarować Ukochanemu Mężczyźnie. Skok wahadłowy to oryginalny gift nie tylko dla fana sportów ekstremalnych, lecz także każdego, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę. A może ciekawi Cię, co można robić w weekend w Warszawie? Już wiesz! Idź z duchem czasu, spraw sobie voucher na prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 30 minut na przygotowania.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, jednak deszcz oraz silny wiatr uniemożliwiają realizacje, wówczas ustalany jest inny termin.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 r.ż. mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Wieże mają 26 m., ale platforma, z której oddaje się skoki jest na wysokości 27 m. Ponadto jej powierzchnia pozwala na skok na wszelkiego rodzaju lekkich pojazdach kołowych tj. rowerach, hulajnogach itp.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

2Wieże

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.