(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

ATRIUM DIVE - Filmowy Skok dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinii

ATRIUM DIVE - Filmowy Skok dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

239,99 zł

239,99 zł

O prezencie

Chcecie zmierzyć się z wyzwaniem, które nawet najodważniejszym zapiera dech w piersiach? Wyobraźcie sobie, że skaczecie z dużej wysokości, spadacie swobodnie i zatrzymujecie się tuż nad ziemią. Jeżeli oglądaliście Mission Impossible 2 – to doskonale wiecie na czym polega ten wyczyn. Atrium Dive - Filmowy Skok dla Dwojga to ekstremalne przeżycie, aby przekonać się, jakie emocje towarzyszą osobom podczas takiego przeżycia, musicie zapomnieć o strachu. Stańcie na szczycie ogromnego betonowego szybu, rzućcie się w dół, aby po swobodnym spadaniu zatrzymać zaledwie 15 centymetrów od podłoża. Udowodnijcie, że nie ma wyzwania, któremu nie sprostacie! 

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok Atrium Dive dla dwóch osób. Skok odbywa się wewnątrz 26 metrowej wieży, w specjalnie przygotowanej scenerii.

Jaki jest wymagany minimalny wiek aby móc zrealizować skok?
Skoczyć mogą wyłącznie osoby powyżej 13 roku życia. Niepełnoletni mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.

Czy pogoda ma wpływ na realizację prezentu?
Nie ma, skok odbywa się wewnątrz ogrzewanego zimą a chłodzonego latem obiektu.

ATRIUM DIVE - Filmowy Skok dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent dla znajomych

Skok Atrium Drive dla Dwojga to idealny prezent dla osób, które lubią adrenalinę. Jeżeli masz takich ludzi w swoim otoczeniu i chcesz sprawić im wyjątkowy podarunek, to trudno sobie wyobrazić bardziej trafioną propozycję. Takie doświadczenie to prezent marzeń dla wszystkich wielbicieli kaskaderskich popisów – pomóż w ich spełnieniu, wybierając super prezent czyli filmowy skok w wieży. Voucher na ekstremalny skok to przygoda życia, która doskonale sprawdzi się na różne okazje. Podaruj bliskim emocje! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwujcie sobie około 30 minut na przygotowania.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 r.ż. mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Wieże mają 26 m.. Skok oddaje się wewnątrz budynku w specjalnie przygotowanej scenerii.


Sprawdź na mapie


Realizacja

2Wieże

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje