ATRIUM DIVE - Filmowy Skok | Warszawa

0.0 0 Opinie

ATRIUM DIVE - Filmowy Skok | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,99 zł

119,99 zł

O prezencie

Chcesz zmierzyć się z wyzwaniem, które nawet najodważniejszym zapiera dech w piersiach? Wyobraź sobie, że skaczesz z dużej wysokości, spadasz swobodnie i zatrzymujesz się tuż nad ziemią. Jeżeli znasz film Mission Impossible 2 – to wiesz na czym polega ten wyczyn. Jednak aby przekonać się, jakie emocje towarzyszą osobom podczas takiego przeżycia, musisz zapomnieć o strachu. Stań na szczycie ogromnego betonowego szybu, rzuć się w dół, aby po swobodnym spadaniu zatrzymać zaledwie 15 centymetrów od podłoża. Udowodnij, że nie ma wyzwania, któremu nie sprostasz! 

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok Atrium Dive dla jednej osoby. Skok odbywa się wewnątrz 26 metrowej wieży w specjalnie przygotowanej scenerii.

Jaki jest wymagany minimalny wiek aby móc zrealizować skok?
Skoczyć mogą wyłącznie osoby powyżej 13 r.ż. Niepełnoletni, mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.

Czy pogoda ma wpływ na realizację prezentu?
Nie ma, skok odbywa się wewnątrz ogrzewanego zimą a chłodzonego latem obiektu.

ATRIUM DIVE - Filmowy Skok sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanego, prezent dla ukochanej, prezent dla męża

Skok Atrium Drive to ekstremalny prezent dla osób, które uwielbiają mocne przeżycia. Jeżeli masz taką osobę w swoim otoczeniu i chcesz sprawić jej wyjątkowy podarunek, to trudno sobie wyobrazić bardziej trafioną propozycję. Takie doświadczenie to prezent marzeń dla każdego wielbiciela kaskaderskich popisów – pomóż w jego spełnieniu.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 30 minut na przygotowania.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 r.ż. mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Wieże mają 26 m. Skok oddaje się wewnątrz budynku w specjalnie przygotowanej scenerii.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

2Wieże

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Joanna Z

super atrakcja,realizacja vouchera szybka i bez problemów,cała otoczka tworzona przez właściciela wokół skoku mega.poprostu suuuuppper

Maciej K

Super miejsce, skok godny polecenie i ekipa świetna!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.