eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Tor Kartingowy Le Mans

Gokarty to świetna zabawa, ale także ogromne sportowe emocje! Dlatego jeśli uwielbiasz wyścigi samochodowe ale nigdy nie miałeś okazji usiąść za kierownicą super szybkich samochodów, gokarty są dla Ciebie idealne! Na Torze Kartingowym Le Mans poczujesz się jak prawdziwy rajdowiec! Ścigaj się z innymi kierowcami ale także z czasem! Chcesz sprawić niesamowitą radość swoim najbliższym? Gokarty będą dobrym pomysłem na prezent dla każdego, kto kocha adrenalinę i rywalizację!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Tor Kartingowy Le Mans

Tor Kartingowy to miejsce, które jest w stanie zachwycić każdego, nie tylko pasjonata szybkich samochodów i szlachetnej rywalizacji na torze. Gokarty zapewniają adrenalinę osobom w różnym wieku i o róznych zainteresowaniach. Coraz częściej jazda mini-bolidami staje się nie tylko domeną wieczorów kawalerskich, ale także pomysłem na spędzenie czasu w gronie przyjaciół. Zresztą na gokartach doskonale można bawić się również w pojedynkę, bowiem zazwyczaj zawsze znajdzie się ktoś, z kim można się pościgać (ewentualnie można spróbować swoich sił podczas próby pobicia rekordu toru, co wcale nie jest takie łatwe). Tory Kartingowe Le Mans mieszczą się w Częstochowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu, a każdy z torów gokartowych wyróżnia się nieco inną charakterystyką, więc jazda na nich wymaga różnych umiejętności.

Gokarty

Gokarty określamy często jako mini-bolidy. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu są to małe, czterokołowe pojazdy silnikowe, których głównym zadaniem są... wyścigi na torze kartingowym! Te "wyścigówki" wyróżniają się tym, że koła napędowe również na zakrętach kręcą się z dokładnie taką samą obrotową prędkością. To czyni jazdę gokartami na torze wspaniałą rozrywką i okazją, by ścigać się z przyjaciółmi lub... nowo poznanymi osobami, które także uwielbiają nutkę rywalizacji. Jazda gokartami to świetny pomysł na prezent dla chłopaka, ale nie tylko. Kobiety także chętnie próbują swoich sił za kierownicą gokartów i radzą sobie w tym doskonale!

Tor Gokartowy

To absolutnie wyjątkowe miejsce, pozwalające na dobrą zabawę. Miłośnicy gokartów i wszyscy Ci, którzy dopiero chcą wypróbować swoje umiejętności, mogą wybrać się na tor gokartowy w Poznaniu, tor kartingowy w Łodzi, tor gokartowy w Częstochowie i tor kartingowy we Wrocławiu. Każdy z nich jest nieco inny, ale wszystkie zapewniają podobne emocje i ogromny zastrzyk adrenaliny. Dodatkowo profesjonalna obsługa sprawia, że nawet laicy czują się tu dobrze i po kilku chwilach "chwytają", o co dokładnie chodzi z gokartami. Bezpieczeństwo i dobra zabawa to cechy, które idealnie łączą się na Torach Kartingowych Le Mans. Wybierz niezwykły prezent dla swoich bliskich lub samodzielnie wyrusz na spotkanie z przygodą!

Gokart dla dzieci?

Oczywiście gokarty to miejsce, w którym świetnie bawią się nastolatkowie. Ale jeśli ktoś myśli, że gokarty są tylko dla dzieci, to... nic bardziej mylnego. Mężczyźni chętnie rywalizują na torach, próbując swoich sił i sprawdzając swoje umiejętności podczas wyścigów. Ta zabawa to miejsce dla małych i dużych. Przekonaj się, jakie emocje czekają na torze, z którego słychać dźwięk rozgrzanych silników. W końcu spełnianie marzeń jest proste!