Gokarty | Wrocław

0.0 0 Opinie

Gokarty | Wrocław


Wrocław
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

39,00 zł

39,00 zł

O prezencie

Adrenalina, prędkość i potężne emocje - to właśnie esencja gokartów! Usiądź za kierownicą małego bolidu i przekonaj się, czy nadajesz się na kierowcę rajdowego wszech czasów! Każdy kierowca Formuły 1 doskonalił swoją technikę i umiejętności na tych minibolidach. Ostre zakręty, bandy i silnik na wysokich obrotach idealnie odwzorowują warunki na torze F1. Przy okazji zapewniają masę radości! To nie tylko dobra zabawa, lecz także sportowe emocje i smak rywalizacji. Poczuj się jak Fernando Alonso lub Sebastian Vettel - ścigaj się z czasem i innymi kierowcami na torze kartingowym. Kto wie, może odkryjesz swoje prawdziwe powołanie?

 

Gokarty | Wrocław sprawdzą się jako prezent na dzień dziecka. Gwarancja fantastycznej zabawy i naprawdę niedrogi upominek dla fanów motoryzacji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Prezent Gokarty obejmuje jeden wyścig gokartem, który trwa około 10 min.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tory Kartingowe Le Mans

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Paweł

Wszystko sprawnie, szybko, profesjonalnie. Tak jak powinno być.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.