eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Gokarty | Wrocław

5.0 1 Opinii

Gokarty | Wrocław


Wrocław
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

42,00 zł

42,00 zł

O prezencie

Adrenalina, prędkość i potężne emocje - to właśnie esencja gokartów! Usiądź za kierownicą małego bolidu i przekonaj się, czy nadajesz się na kierowcę rajdowego wszech czasów! Każdy kierowca Formuły 1 doskonalił swoją technikę i umiejętności na tych minibolidach. Ostre zakręty, bandy i silnik na wysokich obrotach idealnie odwzorowują warunki na torze F1. Przy okazji zapewniają masę radości! To nie tylko dobra zabawa, lecz także sportowe emocje i smak rywalizacji. Poczuj się jak Fernando Alonso lub Sebastian Vettel - ścigaj się z czasem i innymi kierowcami na torze kartingowym. Kto wie, może odkryjesz swoje prawdziwe powołanie?

 

Gokarty | Wrocław sprawdzą się jako prezent na dzień dziecka. Gwarancja fantastycznej zabawy i naprawdę niedrogi upominek dla fanów motoryzacji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Prezent Gokarty obejmuje jeden wyścig gokartem, który trwa około 10 min.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tory Kartingowe Le Mans

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Paweł

Wszystko sprawnie, szybko, profesjonalnie. Tak jak powinno być.

Zobacz inne propozycje