StrzelnicaFSO

Poznaj tajniki obchodzenia się z bronią palną pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w Strzelnicy FSO. Jeśli uznasz, że kaliber 5,6 mm to dla Ciebie za mało i uważasz, że jesteś gotowy na zabawki dla dużych chłopców, spróbuj czegoś bardziej ekstremalnego! Masz szansę nauczenia się, jak korzystać z broni sportowej, kultowego kałasznikowa, czy broni gładkolufowej. Chcesz więcej? Sprawdź jak to jest obserwować oddalony o kilkaset metrów cel przez celownik optyczny karabinu snajperskiego. Wstrzymaj oddech i spróbuj trafić w sam środek tarczy!
Szukaj po kategorii

StrzelnicaFSO Warszawa

Strzelnica FSO w Warszawie to miejsce, gdzie naprawdę możesz oderwać się od rzeczywistości, świadczymy usługi bardzo rozbudowane- od podstawowego wprowadzenia w świat broni, po konkretne i większe kalibry. Obiekt jest oczywiście zorganizowany tak, byście czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Strzelnica FSO w Warszawie

Aby zapoznać się ze światem broni, koniecznie musisz odwiedzić to miejsce. Posiadamy w swojej ofercie, aż osiem pakietów, dobranych indywidualnie do potrzeb klientów. Możesz korzystać z pakietów poznaj strzelnie, zostań rewolwerowcem lub ekstremalne doświadczenie strzeleckie, a także rozszerzyć swoje umiejętności w strzelaniu o karabin kałasznikow lub karabin m4.

Wystrzałowa zabawa na StrzelnicyFSO

Czy wiesz, że w filmach sensacyjnych, choć wygląda to bardzo realnie, to jednak broń to jedynie efekty specjalne. I choć widok Jamesa Bonda strzelającego z Walthera PPK to zapierający dech w piersiach widok, to tylko atrapa- jednakże odwzorowana jeden do jednego, aby jak najbardziej uszczegółowić postać, jaką reprezentował.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.