JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zostań Rewolwerowcem | Warszawa

Zostań Rewolwerowcem | Warszawa


Warszawa
1 os.

159 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
159 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Gdy myślimy o Dzikim Zachodzie, myślimy o preriach, salonach, tumanach kurzu, ale przede wszystkim o...rewolwerach i wspaniałych pojedynkach rewolwerowców! Teraz i Ty masz szansę sprawdzić się jako jeden z nich. By być jednym z najlepszych, musisz być obeznany w różnych modelach, toteż do dyspozycji dostaniesz rewolwer kalibru 5,6 mm, 9 mm i...prawdziwe Magnum! Tylko od Ciebie zależy, czy uda Ci się poskromić ich moc i zostać prawdziwym mistrzem!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: tarczę, broń oraz opiekę profesjonalnego instruktora, 20 naboi kalibru 5,6 mm, 20 naboi kalibru 9 mm 10 naboi kalibru 357 Magnum.

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy osoby niepełnoletnie też mogą strzelać?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z racji wymaganej stabilności oraz konieczności pewnego chwytu określonego kształtu rękojeści, osoby z chorobami dłoni oraz rąk, nie mogą, w niektórych przypadkach, korzystać z broni. Przeciwwskazaniem są również choroba Parkinsona, zapalenia stawów i uszkodzenia ścięgien dłoni.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Zostań Rewolwerowcem sprawdzi się jako:

prezent dla Niego, prezent na Dzień Ojca, prezent na Urodziny.

Niezależnie od tego, czy Twoja bliska osoba jest amatorem czy koneserem strzelania, Zostań Rewolwerowcem to wyjątkowy prezent dla niej. Podaruj przeżycie, dzięki któremu będzie w stanie przetestować różne modele rewolweru, znaleźć ten najlepszy i dać upust emocjom. Sprawdzi się dla osób w każdym wiek i będzie idealny zarówno dla Taty jak i dla syna na 18. urodziny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera: Tarczę, broń oraz opiekę profesjonalnego instruktora, 20 naboi kalibru 5,6 mm, 20 naboi kalibru 9 mm 10 naboi kalibru 357 Magnum. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (10)

Wszystkie opinie(10)
Bartek T

Wszystko git !

Krzysztof P

Instruktor genialny, cała obsługa strzelnicy miła i rozmowna. Podczas strzelania cały czas mnie poprawiał co jest wielkim plusem. Można było na spokojnie sobie z nim pogadać. Polecam bardzo serdecznie!

Jacek m

Nic nie wymaga zmiany. Świetny instruktor pełen profesjonalizm w miłej atmosferze.

Maciej Gerłowski

Super prezent dla każdego chłopak i dziewczyną będą zadowoleni z tego prezentu. Warto skorzystać jeśli ktoś nie miał styczności z bronią. Wiele można się nauczyć i spróbować.

Przemysław W

Strzelnica FSO Żerań. Polecam. Instruktor bardzo dobry, byłem pierwszy raz i wszystko fajnie wytłumaczył.

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.