(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Warszawa

5.0 11 Opinii

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Jesteś pasjonatem kina akcji? Uwielbiasz sceny trzymające w napięciu, szybkie tempo wydarzeń oraz wyczyny strzeleckie głównych bohaterów? Spoglądasz na nich z podziwem, bo potrafią obsługiwać się bronią palną? Od teraz możesz stać się jednym z nich! Wybierz się na Ekstremalne Doświadczenia Strzeleckie, zobacz jakie możliwości ma broń palna, i zostań wyborowym strzelcem! Pod okiem doświadczonego instruktora nauczysz się korzystać z broni sportowej, pistoletu, kałasznikowa czy broni gładkolufowej. Niewątpliwie adrenalina uderzy Ci do głowy, a Ty przekonasz się, czy jesteś w stanie ją opanować, aby skupić się na precyzji strzałów. To moc niepowtarzalnych emocji!

Co obejmuje prezent?
Opiekę wykwalifikowanego instruktora, 15 strzałów z broni sportowej, pistoletu oraz AK-47, 10 strzałów z broni gładkolufowej.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa 1 godzinę.

Czy osoby niepełnoletnie mogą strzelać?
Minimalny wiek uczestnika, to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla miłosnika strzelania. Dzięki temu zobaczysz uśmiech na twarzy swojego partnera. To również oryginalny upominek dla ojca czy brata. Każdy mężczyzna marzy stać się prawdziwym kowbojem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: opiekę wykwalifikowanego instruktora, Po 15 strzałów z broni sportowej, pistoletu oraz AK-47 10 strzałów z broni gładkolufowej. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica FSO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 11 Opinii

 

Super doświadczenia, profesjonalna obsługa, zamierzam bywać częściej

Andrzej Ch.

Szczerze polecam, było to już moje kolejne doświadczenie ze strzelnicą ale pierwsze na takim poziomie! Tym razem byłem w GUNRANGE FSO pełna profeska! Instruktor z doświadczeniem, duży wybór broni (pakietów), co ważne też duża liczba stanowisk strzeleckich.

Raf

Polecam - Fajna zabawa w kompetentnym towarzystwie : )

Janusz B.

Strzelnica FSO w Warszawie. Wygodny dojazd. Świetny kontakt w trakcie umawiania realizacji prezentu, dogodne terminy. Ogólnie wydarzenie oceniam na "4" ze względu na straszny pośpiech instruktora, który wszystko realizował tak, by jak najszybciej wystrzelać pakiet w ramach prezentu. Zero informacji o broni, jej pochodzeniu, cechach, budowie, używanej amunicji, itp, co byłoby bardzo atrakcyjne dla osoby po raz pierwszy mającej kontakt z prawdziwą bronią. Samo strzelanie bardzo fajne!

Paweł

Ciekawe nowe doświadczenie!

Wyświetlono 5 z 22

Zobacz inne propozycje