Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Warszawa

0.0 0 Opinie

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,00 zł

279,00 zł

O prezencie

Jesteś pasjonatem kina akcji? Uwielbiasz sceny trzymające w napięciu, szybkie tempo wydarzeń oraz wyczyny strzeleckie głównych bohaterów? Spoglądasz na nich z podziwem, bo potrafią obsługiwać się bronią palną? Od teraz możesz stać się jednym z nich! Wybierz się na Ekstremalne Doświadczenia Strzeleckie, zobacz jakie możliwości ma broń palna, i zostań wyborowym strzelcem! Pod okiem doświadczonego instruktora nauczysz się korzystać z broni sportowej, pistoletu, kałasznikowa czy broni gładkolufowej. Niewątpliwie adrenalina uderzy Ci do głowy, a Ty przekonasz się, czy jesteś w stanie ją opanować, aby skupić się na precyzji strzałów. To moc niepowtarzalnych emocji!

Co obejmuje prezent?
Opiekę wykwalifikowanego instruktora, 15 strzałów z broni sportowej, pistoletu oraz AK-47, 10 strzałów z broni gładkolufowej.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa 1 godzinę.

Czy osoby niepełnoletnie mogą strzelać?
Minimalny wiek uczestnika, to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla miłosnika strzelania. Dzięki temu zobaczysz uśmiech na twarzy swojego partnera. To również oryginalny upominek dla ojca czy brata. Każdy mężczyzna marzy stać się prawdziwym kowbojem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: opiekę wykwalifikowanego instruktora, Po 15 strzałów z broni sportowej, pistoletu oraz AK-47 10 strzałów z broni gładkolufowej. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica FSO

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Paweł

Ciekawe nowe doświadczenie!

Marcin M.

Bardzo mi się podobało. Nic bym nie zmieniał.

Aneta K.

Sama nagroda super:-) obdarowany bardzo zadowolony. Jednocześnie obsługa na miejscu mogłaby być lepsza. Raczej standardy obsługi Klienta tam nei panują, Panie bardzo oziębłe a sposób komunikacji raczej z czasów PRL. poza tym długie oczekiwanie na wejście, mimo potwierdzonej rejestracji i godziny rozpoczęcia. Oczekiwanie trwało około 30 minut - a Panie z obsługi nei informowały ile to będzie trwało. Prosze poczekać chwilę i ta chwila się mega ciagneła.

Jakub

Miła i szybka obsługa, bardzo miły i profesjonalny instruktor. Miejsce z wyjątkowym klimatem. Trochę zimno ale atmosfera szybko się rozgrzała. Polecam.

Marcin

Mega mega fajnie!

Wyświetlono 5 z 16

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.