Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół | Wrocław (okolice)


Trzebnica
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,00 zł

349,00 zł

O prezencie

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół, Rzepotowice (Wrocław - okolice) - Winnica 55-100

Szukacie miejsca, do którego możecie się wybrać w gronie przyjaciół? A może rozglądacie się za pomysłem na podwójną randkę z przyjaciółmi? Zapraszamy na Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół do Trzebnicy, cichej, podwrocławskiej miejscowości. Wspólny wyjazd do lokalnej winnicy to okazja, by odpocząć od zgiełku miasta i zanurzyć się w świecie, w którym wino zajmuje pierwsze miejsce. Piękne okoliczności przyrody, możliwość poznania procesu produkcji wyśmienitego wina i degustacja nie tylko wina, ale także lokalnych serów oraz wędlin. Ciekawa przygoda za miastem, zwieńczona butelką wina, którą zabierzecie ze sobą, to nie tylko sposób na dobrą zabawę, ale także na relaks i odprężenie z dala od hałasu dużego miasta. Bawcie się dobrze!

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół w okolicach Wrocławia - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie winnicy, połączone z degustacją lokalnych win. Dodatkowo osoby uczestniczące w przeżyciu otrzymają butelkę wina, którą zabiorą ze sobą. Atrakcja przeznaczona jest dla czterech osób.

Jak wygląda degustacja?
Do spróbowania otrzymacie po 4 rodzaje lokalnego wina oraz deskę lokalnych serów i deskę wędlin. Jedną butelkę wina zabierzecie ze sobą.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godzin.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Nie, prezent przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kiedy można realizować przeżycie?
Vouchery można realizować w okresie od początku maja do końca sierpnia. W miesiącach wrześniu i październiku, ze względu na trwające winobrania, dostępność zwiedzania winnicy jest ograniczona tylko do weekendów wskazanych przez Winnicę, w których nie odbywa się winobranie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, Winnica zastrzega sobie prawo zmiany programu realizacji voucherów np. rezygnacji ze zwiedzania plantacji.

Jak ubrać się na zwiedzanie?
W trakcie zwiedzania winnicy, odbywa się spacer obejmujący wejście na wzgórze o wysokości około 250 m.n.p.m., prosimy o zabranie wygodnego stroju i bezpiecznego obuwia. Należy dostosować swojego ubioru do aktualnych warunków atmosferycznych (latem zalecamy nakrycie głowy, w przypadku deszczu kalosze i parasole).

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół - Voucher na prezent

Potrzebujesz nietuzinkowego prezentu dla grupy? A może rozglądasz się za przeżyciem, które sprawdzi się jako rodzinny prezent na święta Bożego Narodzenia? Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół w Trzebnicy koło Wrocławia to nietuzinkowa, winna przygoda, która pozwoli zrozumieć uczestnikom, skąd bierze się popularność lokalnych winnic. Voucher na zwiedzanie i degustację winnicy we okolicach Wrocławia to zjawiskowe przeżycie, idealne jako prezent na urodziny lub podwójną randkę z przyjaciółmi. To także świetny prezent dla rodziców! Zobacz, jak łatwo podarować przeżycie, które zachwyca!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trzebnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia zwiedzanie winnicy wraz winiarnią i degustację 4 różnych win, deskę serów lokalnych i deskę wędlin oraz butelkę wina na wynos. Zwiedzanie odbywa się w kameralnych grupach. Prezent tylko dla osób pełnoletnich. Vouchery można realizować w okresie od początku maja do końca sierpnia. W miesiącach wrześniu i październiku, ze względu na trwające winobrania, dostępność zwiedzania winnicy jest ograniczona tylko do weekendów wskazanych przez Winnicę, w których nie odbywa się winobranie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, Winnica zastrzega sobie prawo zmiany programu realizacji voucherów np. rezygnacji ze zwiedzania plantacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica 55-100

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje