Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół | Wrocław (okolice)


Trzebnica
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,00 zł

349,00 zł

O prezencie

Szukacie miejsca, do którego możecie się wybrać w gronie przyjaciół? A może rozglądacie się za pomysłem na podwójną randkę z przyjaciółmi? Zapraszamy na Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół do Trzebnicy, cichej, podwrocławskiej miejscowości. Wspólny wyjazd do lokalnej winnicy to okazja, by odpocząć od zgiełku miasta i zanurzyć się w świecie, w którym wino zajmuje pierwsze miejsce. Piękne okoliczności przyrody, możliwość poznania procesu produkcji wyśmienitego wina i degustacja nie tylko wina, ale także lokalnych serów oraz wędlin. Ciekawa przygoda za miastem, zwieńczona butelką wina, którą zabierzecie ze sobą, to nie tylko sposób na dobrą zabawę, ale także na relaks i odprężenie z dala od hałasu dużego miasta. Bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie winnicy, połączone z degustacją lokalnych win. Dodatkowo osoby uczestniczące w przeżyciu otrzymają butelkę wina, którą zabiorą ze sobą. Atrakcja przeznaczona jest dla czterech osób.

Jak wygląda degustacja?
Do spróbowania otrzymacie po 4 rodzaje lokalnego wina oraz deskę lokalnych serów i deskę wędlin.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godziny.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Nie, prezent przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół | Trzebnica sprawdzi się jako:
prezent dla przyjaciół, prezent dla małżeństwa, prezent na urodziny

Potrzebujesz nietuzinkowego prezentu dla grupy? A może rozglądasz się za przeżyciem, które sprawdzi się jako rodzinny prezent na święta Bożego Narodzenia? Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Przyjaciół w Trzebnicy koło Wrocławia to nietuzinkowa, winna przygoda, która pozwoli zrozumieć uczestnikom, skąd bierze się popularność lokalnych winnic. Voucher na zwiedzanie i degustację winnicy we okolicach Wrocławia to zjawiskowe przeżycie, idealne jako prezent na urodziny lub podwójną randkę z przyjaciółmi. To także świetny prezent dla rodziców! Zobacz, jak łatwo podarować przeżycie, które zachwyca!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trzebnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja. Organizator zapewnia zwiedzanie winnicy wraz winiarnią i degustację 4 różnych win oraz deską serów lokalnych i deską wędlin i butelką wina. Zwiedzanie odbywa się w kameralnych grupach. Prezent tylko dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica 55-100

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.