Wyprawa 4x4 | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
1-2 os.

800 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jazda 4x4 to dla Ciebie za mało? Wybierz się zatem na całą wyprawę i zabierz przyjaciela. Wyprawa samochodem terenowym marki Land Rover Discovery. Profesjonalny instruktor doradzi w jaki sposób najlepiej pokonywać trudne trasy jak również zadba o bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia. Możliwe, że jedna przejażdżka zamieni się w życiową pasje? Z pewnością jednak będzie to przeżycie, którego nie zapomnisz przez długi czas! 

Brawurowa jazda w terenie to świetny prezent dla fanów motoryzacji. Podaruj przeżycie do jakiego twój przyjaciel, czy ukochany będzie powracał myślami przez długie lata. To oryginalny prezent na walentynki dla osób które chcą spróbować swoich sił w trudnym terenie jak również dla osób z doświadczeniem chcących udoskonalić swoje umiejętności.

 


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić. Sportowe obuwie.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Uczestnicy muszą posiadać Prawo Jazdy kategorii B. Wyprawa samochodem terenowym marki Land Rover Discovery. Dokładne miejsce realizacji do ustalenia z Wykonawcą podczas rezerwacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.