Szkolenie Wstępne na Pilota Samolotu Ultralekkiego | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Łeba, Toruń
1 os.

480 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

17 grudnia 1903 bracia Wright odbyli pierwszy, w pełni sterowany lot na odległość 279 metrów. To trwające dokładnie 59 sekund wydarzenie jest początkiem historii lotnictwa. Technologia poszła na przód, loty nie są już liczone w sekundach, a samoloty ultralekkie podbijają świat. Chcesz się przekonać ile emocji zapewnia lot maszyną ważącą 450 kilogramów... łącznie z załogą? Teraz możesz przejść wstępne szkolenie i poczuć się jak prawdziwy as przestworzy. Profesjonalny pilot przekaże Ci niezbędną wiedzę teoretyczną, a następnie wyruszysz na podniebną przygodę. Podekscytowanie związane ze startem szybko zmienia się w euforię płynącą z zapierających dech w piersiach widoków. Zobacz świat z nieznanej dotąd perspektywy i zobacz ile radości zapewnia lot. To przeżycie zapamiętasz do końca życia!

Prezent obejmuje:

  • instruktaż na ziemi,
  • lot szkoleniowy Z MOŻLIWOŚCIĄ AKTYWNEGO, W PEŁNI KONTROLOWANEGO STEROWANIA SAMOLOTEM,
  • zapierające dech w piersiach widoki,
  • niezapomniane przeżycie!

Potrzebny Ci jest ciekawy prezent? Nie masz pomysłu na oryginalny podarunek? Pomożemy Ci! Dzięki naszemu doświadczaniu wiemy, że przeżycie to genialny prezent. To ciekawy upominek, który nie tylko zapewnia całą masę radości, lecz także świetne wspomnienia. Nie ma lepszej recepty na niebanalny prezent dla męża, żony rodziców czy też dziadków. Jeżeli jednak szukasz czegoś innego, to sprawdź nasz katalog marzeń i zobacz jakie cudowne prezenty mamy w ofercie!


Miejsce realizacji

Łeba, Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje ok. 1 godziny. 30 minut to szkolenie teoretyczne na ziemi, kolejne 30 minut to lot.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły przebywać na parkingu i obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Loty w Łebie tylko w lipcu i sierpniu, pozostałe miesiące - Toruń. Osoby niepełnoletnie, wymagana obecność opiekuna prawnego. Max waga to 100 kg. Realizacja w grupach od 3 do 5 osób. Niezbędna akceptacja Regulaminu Wykonawcy (dostępny na FB Moto-Lot DG). Promocja w marcu, kwietniu, maju i październiku za polubienie profilu firmy na FB i zaproszenie do znajomych na FB Dariusza Głazika: +10% czasu lotu, 25% rabatu na fotografie.Opinie (1)

Alicja

Najlepsze co mnie w życiu spotkalo ;) oby więcej takich prezentów. Polecam wszystkim miłośnikom lotnictwa !!!!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.