Lot Zapoznawczy Samolotem Socata Rallye 235 (45 minut) | Elbląg

Nowość
0.0 0 Opinii

Lot Zapoznawczy Samolotem Socata Rallye 235 (45 minut) | Elbląg


Elbląg
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,99 zł

1199,99 zł

O prezencie

Lot Zapoznawczy Samolotem Socata Rallye 235 (45 minut), Elbląg - Aeroklub Elbląski

Emocje, dobra zabawa, a do tego - kapitalne, zapadające w pamięć i niedostępne na co dzień widoki… Zapewnij sobie przygodę życia, wybierając Lot Zapoznawczy Samolotem Socata Rallye 235 w Elblągu! Wejdź na pokład latającej maszyny solo lub z dwójką bliskich osób i wyrusz na spotkanie z emocjami. Doświadczony pilot poprowadzi maszynę trasą widokową nad Mierzeją Wiślaną, a ważnymi punktami wycieczki będą: Frombork, Krynica Morska, Przekop Mierzei Wiślanej oraz Sztutowo. Podziwiaj piękno świata, przeżywając niezapomniane chwile na pokładzie samolotu!

Lot Zapoznawczy Samolotem Socata Rallye 235 w Elblągu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Zapoznawczy Samolotem Socata Rallye 235. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie trzech osób.

Ile potrwa przeżycie?
Całe przeżycie potrwa około 55 - 60 minut, z czego lot potrwa około 45 minut, a przygotowanie do niego około 10-15 minut.

Gdzie odbywa się lot?
Lot odbywa się nad Mierzeją Wiślaną. Na trasę składają się takie punkty jak Frombork, Krynica Morska, Przekop Mierzei Wiślanej oraz Sztutowo. Trasa lotu może zostać nieznacznie zmodyfikowana w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych lub zajętości stref powietrznych.

Jakie wymagania należy spełnić, by lecieć samolotem?
Lot samolotem przeznaczony jest dla osób, których wzrost nie przekracza 195 cm, a maksymalna łączna waga wszystkich pasażerów nie przekracza 250 kg.

Czy z przeżycia mogą skorzystać osoby niepełnoletnie?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 4 lata, jednakże od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda prawnego opiekuna.

Kiedy odbywają się loty?
Loty realizowane są od kwietnia do września.

Lot Zapoznawczy Samolotem Socata Rallye 235 - Voucher na prezent

Lot Samolotem Socata Rallye 235 w Elblągu to cudowne chwile, dobra zabawa i niezwykła, pozostająca w pamięci na zawsze, przygoda. Voucher kapitalnie sprawdzi się w roli prezentu dla bliskich osób, dzięki któremu wybiorą się one w podniebną podróż, pozwalającą podziwiać piękno otaczającego świata. Wybierz podarunek, który możesz wręczyć na każdą okazję i zobacz, jak prosto spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Elbląg

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 60 minut (w tym 45 minut samego lotu).

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany od kwietnia do września.

Ważne informacje

Voucher zapewnia lot widokowy samolotem Socata Rallye 235. Lot odbywa się nad Mierzeją Wiślaną. Na trasę składają się takie punkty jak Frombork, Krynica Morska, Przekop Mierzei Wiślanej oraz Sztutowo. Trasa lotu może zostać nieznacznie zmodyfikowana w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych lub zajętości stref powietrznych. Minimalny wiek uczestnika: 4 lata (od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda prawnego opiekuna). Maksymalna waga wszystkich uczestników: 250 kg. Maksymalny wzrost uczestnika: 195 cm


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Elbląski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.