Szkolenie Wstępne na Pilota Motolotni | Toruń

1 2 3 4 5 (1)
Toruń
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Fascynują Cię przestworza? Marzysz o tym, aby wzbić się do nieba i zobaczyć świat z lotu ptaka? Przestań bujać w obłokach, przygotuj się na intensywną naukę i zostań pilotem motolotni! W pierwszej kolejności przejdziesz szkolenie teoretyczne pod okiem doświadczonego pilota. Dowiesz się miedzy innymi jakie są procedury startu i lądowania, oraz w jaki sposób radzić sobie z typowymi sytuacjami nad ziemią. Następnie czeka Cię podniebna przygoda! Wzbij się w przestworza i przekonaj się ile wolności daje lot. Przygotuj się na niezwykłe doświadczenie i zobacz świat z nieznanej dotąd perspektywy. Pędu powietrza na skórze nie da się pomylić z niczym innym! Sprzęt i doświadczony pilot czekają na Ciebie. Gotowy na lot motolotnią?

Brak realizacji w lipcu i sierpniu

Lot Motolotnią to:

  • szkolenie teoretyczne na ziemi,
  • lot szkoleniowy nad Toruniem,
  • zapierające dech w piersiach widoki,
  • niezapomniane przeżycie!
Jeżeli chcesz znaleźć niebanalny prezent na każdą okazję to jesteś we właściwym miejscu! Szkolenie Wstępne na Pilota Motolotni to przeżycie, które zapewnia masę radości oraz pozostawia trwałe wspomnienia. To właśnie dlatego to genialny prezent dla każdego! Niezależnie od tego czy potrzebny Ci jest podarunek dla żony, męża, córki lub syna, to nie musisz szukać dalej. Sprawdź nasz katalog marzeń i dowiedz się, jakie super prezenty czekają na Ciebie i Twoich bliskich!

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje ok. 1 godziny. 30 minut to szkolenie teoretyczne na ziemi, kolejne 30 minut to lot.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Brak realizacji w lipcu i sierpniu. Max waga to 110 kg. Osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność opiekuna prawnego. Niezbędna akceptacja Regulaminu Wykonawcy (dostępny na FB Moto-Lot DG - loty zapoznawcze). Promocja na loty w marcu, kwietniu, maju i październiku: za polubienie profilu firmy na FB i zaproszenie do grona znajomych na FB Dariusza Głazika: +10% czasu lotu, 25% rabatu na usługę fotografowania.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.