JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Motolotnią Plus | Gliwice

Lot Motolotnią Plus | Gliwice


Gliwice
1 os.

249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wzbicie się w przestworza od zawsze było Twoim marzeniem? Sprawdź to niezwykle pociągające uczucie przestrzeni, nieskrępowanej wolności i wzniesienia się, ponad cały otaczający świat. Teraz Twoje marzenie może się spełnić! Lot Motolotnią Plus doda Ci skrzydeł i razem z profesjonalnym instruktorem wzbijecie się ponad ziemię, żeby zobaczyć, jakie to uczucie szybować w chmurach. Kto wie? Może będzie to początek prawdziwej pasji? Od tego zniewalającego przeżycia trudno się uwolnić!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje szkolenie oraz 20-minutowy lot motolotnią w tandemie.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?
Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna bądź rodzica.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 110 kg.

Czy wiesz, że...
Motolotnia jest jednym z ultralekkich statków powietrznych, które charakteryzują się stosunkowo niewielką masą. W zależności od wersji całkowita masa motolotni, włącznie z pasażerami, nie może przekroczyć 450kg!

Lot Motolotnią sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla niego, prezent na urodziny, prezent dla dziewczyny

Chciałabyś dostarczyć swojemu wybrankowi niezapomnianych wrażeń? A może poszukujesz pomysłu, czym obdarować kogoś bliskiego w związku z jego zbliżającymi się urodzinami? Jeśli tak, Lot Motolotnią Plus sprawdzi się zarówno jako idealny prezent dla niego, jak i prezent dla niej, zostawiając pełne adrenaliny wspomnienia z szybowania w chmurach, o których na pewno długo nie zapomni. To idealny prezent dla każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

20 minut lotu

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat, od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna. Maksymalna waga: 110 kg. Uczestnik nie może być pod wpływem środków odurzających. Istnieje możliwość wykupienia filmowania bezpośrednio u Wykonawcy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (17)

Wszystkie opinie(17)
Grzegorz

Było super, na pewno kiedyś jeszcze raz spróbuję

Ania

Super przeżycie w prezencie dla męża.

mariusz Łaszczyca

Sam lot był świetna przygodą polecam każdemu. Dostarczył o wiele więcej emocji niż sie spodziewałem. Dla wygody mogła by być podana lokalizacja gps ponieważ start odbywał sie z pola gdzie nie ma adresu ale finalnie i tak udało sie odnaleźć.

Bartosz ignaciuk

Bardzo fajne przeżycie oraz pomysł na prezent,na pewno chciałbym to powtórzyć. Gorąco polecam

Błażej Majnusz

Jestem ogromnie zachwycony. Niezapomniane wrażenie podczas lotu. Wszystko bez najmniejszych zarzutów, miło i przyjemnie.

1 2 3 4

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.