(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Paralotnią | Łódź (okolice)

4.3 18 Opinii

Lot Paralotnią | Łódź (okolice)


Łęki Kościelne
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Czujesz, że to nie ziemia, ale niebo jest miejscem przeznaczonym dla Ciebie? Lot paralotnią z pewnością upewni Cię w tych odczuciach! Latanie na paralotni można całkiem dosłownie porównać do bujania w obłokach. Od wielkich przestrzeni nie dzieli Cię nic, a ptaki możesz niemal łapać w dłonie. Żaden lot samolotem nie da Ci tak autentycznych przeżyć, jak huśtanie się na skrzydle kilkaset metrów nad ziemią. Zaraź się miłością do wolności. Złap bakcyla podniebnej przygody!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Paralotnią. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Czym się różni motolotnia, motoparalotnia i paralotnia?
Motolotnia i motoparalotnia mają napęd silnikowy. Paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu).

Ile czasu będzie trwał lot?
Lot trwa około 15 minut, a jego długość uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych.

Kto będzie sterował paralotnią?
Doświadczony instruktor, który na co dzień pracuje w szkole paralotniowej i odbywa mnóstwo lotów.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 90 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Paralotnie – sposób na spełnienie marzeń o lataniu

Lot Paralotnią sprawdzi się jako niezapomniany prezent, czyli taki, który gwarantuje niezapomniane przeżycia. Jeżeli nie wiesz jaki prezent dla Taty będzie najodpowiedniejszy, to śmiało możesz postawić na Lot Paralotnią. Podniebna przygoda jest marzeniem niemal każdej dorosłej osoby, ale tylko nieliczni faktycznie je realizują. Pamiętaj, że to nie tylko prezent dla mężczyzny – kobiety nawet bardziej lubią bujać w obłokach.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łęki Kościelne

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do panujących warunków atmosferycznych. Wskazane obuwie chroniące stawy skokowe oraz okulary przeciwsłoneczne.

Czas trwania

Lot trwa około 15 min. w zależności od panujących warunków pogodowych.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Od osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna prawnego lub jego pisemna zgoda. Waga uczestnika: 50 – 90 kg. Przed lotem obowiązkowe jest wypełnienie i podpisanie oświadczenia o świadomości ryzyka. Istnieje dodatkowa opcja rejestracji video do ustalenia z pilotem przed lotem. Osoby będące po spożyciu alkoholu lub substancji odurzających lub psychoaktywnych nie zostaną dopuszczone do lotu. Wykonawca realizuje loty od piątku do niedzieli.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła Paralotniowa Falco

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.3 18 Opinii

Tomek

Organizator dba o to, żeby wszystko było jak najlepiej - chociaż w przypadku latania często ostateczne zdanie mają warunki pogodowe, i długość lotu koniec końców zależy tylko od szczęścia. Mimo to, nawet w najgorszym przypadku, przeżycie jest warte ceny i serdecznie polecam :)

agnieszka

Bardzo miła obsługa naziemna jak i w powietrzu , wszystko bezpiecznie Polecam Wszystkim.

Grzegorz Sk.

Bardzo miły instruktor, wprowadzał dużo spokoju i przed lotemi w czasie. Dawał poczucie bezpieczeństwa. Można byłoby zastanowić się nad precyzyjniejszym umawianiem uczestników. Mam wrażenie , że wszyscy byli zaproszeni na tę samą godzinę. Ja byłem drugi w kolejce, więc czekanie bez dramatu, ale piąta czy 6-ta osoba musiała pewnie czekać kilka godzin.

Robert Z.

Wszystko super. Lot móglby być trochę dłuższy przez brak wiatru. Jeszcze tam wrócę z rodziną i znajomymi bo warto. Polecam

Matrtyna O.

Fantastyczne przeżycia pod okiem świetnego instruktora. Wszystko wytłumaczy i zapewni wspaniałe wspomnienia. Serdecznie polecam! :)

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje