Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Paralotnią | Mirosławice

5.0 10 Opinii

Lot Paralotnią | Mirosławice


Mirosławice (okolice Wrocławia)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

389,99 zł

389,99 zł

O prezencie

Człowiek pragnie wzbić się w przestworza od momentu w którym zobaczył szybujące ptaki. Chcesz spojrzeć na ziemie z góry? Uważasz, że samolot lub szybowiec w pełni pozwoli Ci poznać magię podniebnej przygody? Polecamy Lot Paralotnią. Wystarczy krótkie szkolenie pod okiem eksperta i możesz ruszać na podbój chmur! Opór powietrza na skórze, niebywałe widoki oraz uczucie prawdziwej, nieskrępowanej wolności czekają na Ciebie. Wystarczy tylko kilka kroków, aby zacząć przygodę. Poczuj wiatr we włosach, zostaw troski na dole i ciesz się pięknem tego niezwykłego sportu! To doświadczenie z pewnością zostanie w Twojej pamięci na długo. Życzymy pomyślnych wiatrów i świetnej zabawy.

 

Realizując Prezent:

  • Odbędziesz szkolenie teoretyczne,
  • Polecisz paralotnią z instruktorem,
  • Przeżyjesz niesamowitą przygodę!
 

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent? Podaruj podniebną przygodę! Lot Paralotnią to świetny podarunek dla każdego fana sportu, nie tylko powietrznego. Ten nietuzinkowy upominek z pewnością wywoła radość osoby obdarowanej! Niezależnie od tego, czy będzie to prezent na Mikołajki, Boże Narodzenie, Urodziny, Dzień Chłopaka czy też Dzień Dziecka gwarantujemy, że wywoła ogromne emocje! Podążaj za najnowszymi trendami i podaruj voucher na prezent! Podaruj ten ekskluzywny upominek i ciesz się radością bliskiej osoby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mirosławice (okolice Wrocławia)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Realizacja trwa około 60 minut. Natomiast sam lot trwa około 5 minut. Czas lotu jest mocno uzależniony od panujący warunków atmosferycznych i może trwać nieco krócej.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja możliwa jest od kwietnia do września. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana notarialnie potwierdzona pisemna zgoda opiekuna prawnego lub obecność jednego z nich przy realizacji). Maksymalna waga osoby obdarowanej to 110kg. Sprawdzanie wolnych terminów oraz rezerwacje na loty odbywają się poprzez system Wykonawcy, pod adresem: 

https://paragliding.com.pl/terminarz/tandem/


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła latania EXTREME

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 10 Opinii

 

Ten prezent wiąże się z jednym niebezpieczeństwem: obdarowany może chcieć więcej. Cudowna zabawa. Polecam

Piotr M.

Było super. Polecam

Magdalena Domańska

Rewelka! Polecam na walkę z lękiem wysokości i innymi fobiami. No i wrażenia niepowtarzalne.

Julia Chomczyk

Wrażenia nie z tej ziemi. Było lepiej niż sobie to mogłam wyobrazić :) Jak dla mnie największy minus tylko to, że tak krótko. Generalnie, bardzo miła atmosfera, super instruktorzy i jeszcze lepsze przeżycie.

Monika

Super widoki!!!!!!!

Wyświetlono 5 z 10

Zobacz inne propozycje