eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Motoparalotnią w Tandemie dla Dwojga | Bielsko-Biała

0.0 0 Opinii

Lot Widokowy Motoparalotnią w Tandemie dla Dwojga | Bielsko-Biała


Bielsko-Biała
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

759,99 zł

759,99 zł

O prezencie

Marzycie, aby przeżyć niezwykłą przygodę? Szukacie okazji, która nie tylko zapewni Wam niecodzienne i ekscytujące doznania, ale także zaspokoi Waszą duszę pięknymi widokami? Zapraszamy na emocjonujący Lot Widokowy Motoparalotnią w Tandemie dla Dwojga, odbywający się u podnóży góry Skrzyczne. Adrenalina, mieszająca się z delikatnym uczuciem niepokoju, które za moment ustąpi miejsca bezgranicznej ekscytacji. Przeżyjecie cudowne chwile w powietrzu, zachwycając się nie tylko samym lotem, ale także przepięknymi widokami - trasa została opracowana w taki sposób, by zapewnić Wam cudowne, estetyczne doznania. Przekonajcie się, jak to jest sięgnąć chmur i “dotknąć obłoków”, lecąc wysoko nad ziemią. Czas na spełnianie marzeń - bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy motoparalotnią. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co oznacza, że lot jest w tandemie?
Lot w tandemie to lot w parze z doświadczonym instruktorem. Loty, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo uczestnikom, odbywają się jeden po drugim.

Ile czasu potrwa lot?
Loty widokowe motoparalotnią potrwają około 25 minut każdy.

Gdzie odbywa się lot?
Lot rozpoczyna i kończy się na lotnisku Lipowa, u podnóża góry Skrzyczne. Lot odbywa się nad widokowymi okolicami Beskidów: Śląskiego i Małego oraz Kotliny Żywieckiej (Bielsko-Biała, Żywiec, Szczyrk, Skrzyczne, jezioro Żywieckie).

Kiedy odbywają się loty?
Loty widokowe odbywają się przez cały rok, z wyłączeniem stycznia, lutego i grudnia.

Jak należy się ubrać na lot motoparalotnią?
Ubiór powinien być wygodny i dostosowany do warunków atmosferycznych (w powietrzu będzie nieco chłodniej niż na ziemi). Dodatkowo należy założyć buty z płaską podeszwą.

Czy istnieje możliwość nagrania lotu?
Tak, na miejscu realizacji przeżycia istnieje możliwość dokupienia filmu z przelotu. Koszt nagrania to 50 zł/osoba, a korzystający z przeżycia muszą posiadać swoją kartę microSD.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, wymagana jest wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z lotu motoparalotnią?
Tak, przeżycie może zostać dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lot Widokowy Motoparalotnią w Tandemie dla Dwojga | Lotnisko Lipowa sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, prezent na Walentynki

Szukasz ekscytującego przeżycia, które zachwyci Twoich rodziców? Nie wiesz, jaki prezent dla ukochanej lub ukochanego wybrać, by zapewnić niesamowite doznania? Lot Widokowy Motoparalotnią w Tandemie dla Dwojga to niesamowita, podniebna przygoda, która sprawdzi się na każdą okazję - począwszy od rocznicy ślubu, przez urodziny i imieniny, aż do mikołajek i świąt Bożego Narodzenia. Lot na motoparalotni to także oryginalny prezent na Dzień Kobiet lub Dzień Chłopaka. Wybierając Voucher na przeżycie, wręczasz bliskiej osobie spełnienie marzeń i niezapomnianą przygodę! Podaruj emocje!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bielsko-Biała

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze, dostosowane do panujących warunków atmosferycznych. Buty z płaską podeszwą.

Czas trwania

do 25 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Loty odbywają się z wyłączeniem miesięcy styczeń, luty, grudzień. Z lotu mogą skorzystać osoby dorosłe (także osoby niepełnosprawne i starsze) oraz dzieci (wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego). Z lotu nie mogą skorzystać osoby z chorobami serca, chorobami umysłowymi, epilepsją, wagą powyżej 140kg oraz pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających. Każda z osób obdarowanych leci osobno jedna po drugiej. Na miejscu realizacji istnieje możliwość dokupienia filmu z przelotu w cenie 50 zł/osoba, osoby obdarowane przy tej opcji muszą posiadać swoje karty microSD.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

RHplus

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje