JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Motolotnią

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Motolotnią

Warszawa (okolice)
1 os.

249 zł 299 zł -17%

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł -17%
299 zł

Jesteś wielbicielem mocnych wrażeń? Chciałbyś poczuć prawdziwe emocje? Lot Motolotnią to przeżycie dla łaknących nowych doznań! Powiew świeżego powietrza, przepiękne widoki z lotu ptaka i uczucie wolności, którego nie da się porównać z niczym innym... Krótki wstęp, dotyczący zasad bezpieczeństwa, kilka uwag od doświadczonego pilota i już zasiadasz w motolotni! Jeszcze tylko dłuuugi rozbieg i za chwilę wzbijesz się w przestworza, by poczuć tę nieporównywalną adrenalinę, jaką daje lot motolotnią. Błękit nieba i cudowne widoki pod Tobą - to właśnie prawdziwy smak motolotniarstwa. Tego przeżycia nie da się porównać z żadnym samolotem ani szybowcem! Nie zastanawiaj się - podejmij wyzwanie już dziś!

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • 20 minut lotu motolotnią.

Nie masz pomysłu na fajny prezent? Podaruj przeżycie i miłe wspomnienia! Lot Motolotnią to pomysłowy prezent dla Taty, Mamy, Męża, Żony - dla każdego, kto kocha bujać w obłokach. Latanie nad miastem to nietypowy upominek, który pozwoli Twoim bliskim przeżyć prawdziwą podniebną przygodę. To ciekawy prezent na Rocznicę, Urodziny, Gwiazdkę czy też Dzień Ojca. Każdy miłośnik adrenaliny będzie pod wrażeniem. Zastanawiasz się, czy ekstremalne doświadczenie to odpowiedni podarek? Oczywiście, że tak! Idź z duchem czasu i podaruj lot nad miastem w prezencie! Ten voucher na prezent niewątpliwie ucieszy każdego! Potrzebujesz więcej pomysłów i inspiracji? Sprawdź nasz katalog marzeń - oryginalne prezenty czekają.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 30 minut z czego 20 minut spędza się w powietrzu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Maksymalna waga uczestnika to 120 kg, a maksymalny wzrost 2 m.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1561
Filtruj Prezenty

Przetestowane przez nasz zespół!

Marcin

Zawsze chciałem spróbować Lotu Motolotnią i wreszcie się udało. Muszę przyznać, że jest to świetne uczucie. Przedzierając się przez powietrze skrzydłami tej maszyny można było poczuć się odrobinę jak ptak. Wspaniałe uczucie. Swobodny lot po wyłączeniu silnika to coś wyjątkowego. Dodatkowo czułem się bardzo bezpiecznie. Instruktor profesjonalnie podszedł do zadania. Chciałbym to powtórzyć. Pamiątka na całe życie. Lot sprawił, że otworzyłem się na inne atrakcje związane z lataniem. Teraz marzy mi się Skok ze Spadochronem w Giżycku. Na pewno w niedalekiej przyszłości zrealizuje swoje marzenie.

 

Dlaczego warto spróbować tej atrakcji?
Niesamowite uczucie.
Piękne widoki.
Super przygoda.


Opinie (61)

Monika Makowiecka

Bardzo fajny lot z różnymi miłymi niespodziankami w górze z bardzo sympatycznym p. Andrzejem, który jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Nic tylko czekać na ponowne otwarcie sezonu :)

Marcin Iwuć

Bardzo przyjemny lot w bardzo miłej atmosferze ;)

Krzysztof

Fantastyczny kontakt z instruktorem, lekka i przyjemna atmosfera. Sprzęt wysokiej jakości, naprawdę polecam. Ja będę tam wpadał częściej, a jak już dorobie się swojej motolotni, rozważę ich ofertę na serwis sprzętu. Warto także wspomnieć, że samo lotnisko w Chrycynnie (EPNC) jest usytuowane w wyjątkowo malowniczej lokalizacji, jak na Mazowieckie. Atmosfera, która tam panuje naprawdę pozwala się zrelaksować i spędzić przyjemnie dzień, nawet na ziemi.

Andrzej Karaś

Wrażenia z lotu niesamowite. Trudno powiedzieć co mogłoby wymagać poprawy. Organizacja lotu i kontakt z wykonawcą doskonały.

Radosław Kiełkiewicz

Lot motolotnią polecam każdemu, kto lubi mocne wrażenia i piękne widoki oraz nie obawia się wysokości. Przelot na wys. pół km nad ziemią, w wygodnym fotelu bez możliwości złapania się za cokolwiek, oprócz swoich pasów, potrafi przysporzyć o gęsią skórkę. Niemniej jednak polecam, włącznie z instruktorem, pasjonatem który podczas lotu przekazał szereg ciekawych informacji w temacie latania.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.