Szkolenie Zapoznawcze – 3 Samodzielne Loty Paralotnią | Katowice

5.0 3 Opinii

Szkolenie Zapoznawcze – 3 Samodzielne Loty Paralotnią | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,00 zł

599,00 zł

O prezencie

Szukasz najlepszego sposobu, aby pofrunąć ku obłokom? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz się na Szkolenie Zapoznawcze – 3 Samodzielne Loty Paralotnią w Katowicach! To doskonała okazja, aby poznać budowę paralotni, funkcję poszczególnych jej elementów oraz zasady jej działania. Uważaj podczas części teoretycznej, aby następnie wykorzystać teorię w praktyce i samodzielnie podbić niebo! Wykonaj trzy loty wysoko nad ziemią i podziwiaj okolicę z perspektywy lotu ptaka! Oderwij się, zapomnij o codzienności i przenieś w krainę marzeń! Zobacz, ile przyjemności daje latanie paralotnią, którą samodzielnie prowadzisz! Być może będzie to początek pasji na całe życie?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w szkoleniu, pozwalającym na samodzielny lot paralotnią. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby. Przeżycie kończy się odbyciem trzech samodzielnych lotów paralotnią.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Szkolenie z latania paralotnią potrwa około 4,5h. Samodzielny lot paralotnią trwa około 2 minuty.

Jak podzielone jest szkolenie z lotu paralotnią?
Szkolenie składa się z:
- części teoretycznej: 1h,
- części poglądowej: 1h,
- części praktycznej naziemnej: 2 h
- wykonania 3 samodzielnych lotów.
Szkolenie zapoznawcze prowadzone jest zgodnie z Programem Szkolenia Szkoły Pilotażu Paralotnii ALTUS, Certyfikowanym Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego, zatwierdzonym przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego, nr cert.: ULC- CTO-118.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Wymagana jest wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Szkolenie Zapoznawcze – 3 Samodzielne Loty Paralotnią sprawdzą się jako:
prezent dla kobiety, prezent dla ukochanego, prezent na 18-te urodziny

Szukasz pomysłu na niepowtarzalny prezent dla sportowca, męża, a może mamy? Podaruj niezapomnianą przygodę w przestworzach! Szkolenie Zapoznawcze – 3 Samodzielne Loty Paralotnią w Katowicach, w postaci Vouchera, to doskonały podarunek dla każdego – niezależnie od wieku. Spraw radość bliskiej Ci osobie wręczając niezapomniane przeżycie na urodziny, imieniny, Dzień Ojca, czy na 18-te urodziny! Jeżeli jednak szukasz czegoś innego, zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie super prezenty przygotowaliśmy dla Twoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

Szkolenie zapoznawcze obejmuje 3 samodzielne loty, każdy trwający około 2 minuty Całe przeżycie potrwa około 4,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców). Max. waga 120 kg. Warunki zdrowotne: brak chorób okładu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem środków odurzających (osoby, co do których stanu trzeźwości nie można stwierdzić, nie będą dopuszczone do lotu). Szkolenie składa się z części teoretycznej 1h, części poglądowej 1h, części praktycznej naziemnej 2 h i wykonania 3 samodzielnych lotów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SilesianAir Sp. z o. o.

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Kazimierz Lis

Spoko

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.