(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motolotnią nad Zamkami | Jura Krakowsko-Częstochowska

0.0 0 Opinii

Lot Motolotnią nad Zamkami | Jura Krakowsko-Częstochowska


Jura Krakowsko-Częstochowska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

860,99 zł

860,99 zł

O prezencie

Jesteś wrażliwy na malownicze widoki krajobrazu? To oddaj się ekscytującej przygodzie, jaką jest Lot Motolotnią nad Zamkami i zobacz Jurę Krakowsko-Częstochowską w niewyobrażalnej odsłonie! Z lotu ptaka ujrzysz XIV- wieczne zabytki architektury i niezwykle atrakcyjny region, bogaty w walory naturalne, który przyciąga wielu turystów oraz pasjonatów sportów ekstremalnych. Wskocz na lekki statek powietrzny i przygotuj się na niezapomniane chwile w nieziemskiej atmosferze!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Czeka Cię widokowy Lot Motolotnią nad Zamkami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Zobaczysz m.in. zamek Pilica, Smoleń, Ogrodzieniec, Bąkowiec Morsko, Mirów, Bobolice, górę Birów w Ogrodzieńcu, Okiennik Wielki Skarżyce, górę Zborów, skały Kroczyckie. Przed lotem pilot przeprowadzi krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz sposobu zachowania i komunikacji w powietrzu.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Przygotuj się na ok. 40-50 minut pełnych wrażeń!

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Oczywiście, że tak. Prezent dostępny jest dla dzieci od 10 roku życia. W takich sytuacjach wymagana jest obecność opiekunów na miejscu realizacji przeżycia.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Lot Motolotnią nad Zamkami sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla dziewczyny, podarunek na Dzień Dziecka

Chcesz sprawić przyjemność nastoletniemu synowi na Dzień Dziecka? Nie masz pomysłu na wystrzałowy prezent dla dziewczyny? W takim razie mamy coś specjalnego dla Ciebie. Podaruj swojej kobiecie niesamowite wrażenia w postaci niezwykłego Lotu Motolotnią nad Zamkami w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i pozytywnie ją zaskocz. To idealny prezent dla wszystkich pasjonatów ekstremalnych doświadczeń na urodziny, imieniny i święta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jura Krakowsko-Częstochowska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

40-55min

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Maksymalna waga uczestnika to 100 kg, maksymalny wzrost uczestnika to 200 cm. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą znajdować się pod opieką rodziców. Wymagana rezerwacja telefoniczna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motolotnia Aviator

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Katarzyna G.

Wrażenia mocne niezapomniane ,osoba wykorzystująca lot -b.zadowolona, lot długi ,satysfakcjonujący ,Pan pilot doświadczony, chętny do informowania o terenie ,Polecamy gorąco.

Danuta R.

Lot motolotnią to niesamowite przeżycie. Miałam szczęście, że widoczność była super, dlatego widok był bajeczny. Podczas lotu czułam się bezpiecznie, Pan pilot pokazywał mi zamki oraz opowiadał o okolicy. Polecam lot nad zamkami. Wykonanie usługi bardzo profesjonalne. Uważam , że lot motolotnią może być prezentem dla osób młodych jak i starszych.

Zobacz inne propozycje