JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Motolotnią nad Zamkami | Jura Krakowsko-Częstochowska

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Motolotnią nad Zamkami | Jura Krakowsko-Częstochowska


Jura Krakowsko-Częstochowska
1 os.

719 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
719 zł

Jesteś wrażliwy na malownicze widoki krajobrazu? To oddaj się ekscytującej przygodzie, jaką jest Lot Motolotnią nad Zamkami i zobacz Jurę Krakowsko-Częstochowską w niewyobrażalnej odsłonie! Z lotu ptaka ujrzysz XIV- wieczne zabytki architektury i niezwykle atrakcyjny region, bogaty w walory naturalne, który przyciąga wielu turystów oraz pasjonatów sportów ekstremalnych. Wskocz na lekki statek powietrzny i przygotuj się na niezapomniane chwile w nieziemskiej atmosferze!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Czeka Cię widokowy Lot Motolotnią nad Zamkami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Zobaczysz m.in. zamek Pilica, Smoleń, Ogrodzieniec, Bąkowiec Morsko, Mirów, Bobolice, górę Birów w Ogrodzieńcu, Okiennik Wielki Skarżyce, górę Zborów, skały Kroczyckie. Przed lotem pilot przeprowadzi krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz sposobu zachowania i komunikacji w powietrzu.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Przygotuj się na ok. 40-55 minut pełnych wrażeń!

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Oczywiście, że tak. Prezent dostępny jest dla dzieci od 10 roku życia. W takich sytuacjach wymagana jest obecność opiekunów na miejscu realizacji przeżycia.

Lot Motolotnią nad Zamkami sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla dziewczyny, podarunek na Dzień Dziecka

Chcesz sprawić przyjemność nastoletniemu synowi na Dzień Dziecka? Nie masz pomysłu na wystrzałowy prezent dla dziewczyny? W takim razie mamy coś specjalnego dla Ciebie. Podaruj swojej kobiecie niesamowite wrażenia w postaci niezwykłego Lotu Motolotnią nad Zamkami w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i pozytywnie ją zaskocz. To idealny prezent dla wszystkich pasjonatów ekstremalnych doświadczeń na urodziny, imieniny i święta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jura Krakowsko-Częstochowska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

40-55min

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Maksymalna waga uczestnika to 100 kg, maksymalny wzrost uczestnika to 200 cm. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą znajdować się pod opieką rodziców. Wymagana rezerwacja telefoniczna.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2781
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Danuta R.

Lot motolotnią to niesamowite przeżycie. Miałam szczęście, że widoczność była super, dlatego widok był bajeczny. Podczas lotu czułam się bezpiecznie, Pan pilot pokazywał mi zamki oraz opowiadał o okolicy. Polecam lot nad zamkami. Wykonanie usługi bardzo profesjonalne. Uważam , że lot motolotnią może być prezentem dla osób młodych jak i starszych.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.